Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Budzik

Przeróbka wydechu

Polecane posty

Witam, chciałbym przerobić wydech w moim Diavelu na głośniejszy, podoba mi się wygląd oryginału i nie chcę go zmieniać, czy ktoś może polecić jakiegoś fachowca na Śląsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdybyś chwilę poświęcił na przeszukanie forum to bez problemu odnalazłbyś posty o użytkowniku Edhaust, który przerabia wydechy. .

 

gdybys poświecił dłuższą chwilę na przeszukanie forum bez problemu natknął bys się na dział "Powitalnia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdybyś chwilę poświęcił na przeszukanie forum to bez problemu odnalazłbyś posty o użytkowniku Edhaust, który przerabia wydechy. .

 

gdybys poświecił dłuższą chwilę na przeszukanie forum bez problemu natknął bys się na dział "Powitalnia"

 

 

Jak słusznie zauważyłeś nie poświęcam zbyt wiele czasu na czytanie forów, niepotrzebny sarkazm :smile:

Ale witam Cię serdecznie i pozdrawiam :smile:

 

Faktycznie nie zauważyłem działu powitalnego, skupiłem się na konkretach :smile:

 

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brawo za poprawę :)

 

co do przeróbek to pamiętaj, że zmiana wydechu za przelot może przysporzyć "trochę" problemów silnikowi. Strzelanie, ogień z rury to tylko takie najbardziej widoczne. Chodzi o zestrojenie silnika, zmianę mapy paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.