Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Chopper Zrx

czy do ss1000 pasuja tłumiki od m1000?

Polecane posty

Jak w tytule pytanie jest takie czy od m1000 kominy pasuja do ss1000 dla czego pytam bo chciał bym kupić dominatory gp2 lecz są tylko do m1000 a sprzedawca nie potrafi mi na te pyt.odpowiedzieć.I zaś problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząć by trzeba od pytania co ma znaczyć słowo "pasują" ;)

Wizualnie ?

Technicznie (średnica przy kolektorze, mocowania) ?

 

 

Zabawa w znajdź różnice:

Ducati%20900SS%2099.jpg

 

Feat_M620.jpg

 

Ja widzę dłuższą część tłumika między mocowaniem w kolektorze a samą puszką tłumika.

Monsterowy ma mocowanie do setów bliżej silnika, SS-owy pi razy drzwi na środku puchy.

Nie jestem pewny, ale chyba SS ma puchę okrągłą , a Monster na 100% owalną.

 

Chodziło mi bardziej o zasadność zakładania nowego tematu po odpowiedziach otrzymanych w grupie Ducati na FB ;)

A tam Marcin Suska twierdzi, że NIE pasują i nikt tego nie negował.

Edytowano przez bialy114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak na razie mamy informacje że nie pasuje org.mocowanie od mobszerna do SSa.więc jeśli temat opierał by się o akcesoryjny tłumiki które mają obejme mocowania to może by wlazła.Biały114 temat był za podany żeby uzyskać jak najwięcej info bo jak wiadomo jeśli chodzi o akcesoria do monsterów jest ich pełno ale do ssów już o wiele mniej.przez to też próba skasowania czegoś od innego modelu ducati.co do fb odpowiedziała tam tylko jedna osoba więc postanowiłem jeszcze do pytać tu.jeśli kogoś tym pytanie aż tak bardzo uraziłem to usunę temat żeby nie wpieniać nikogo.możliwe ze pytanie zostało źle sprecyzowane bo mogłem dopisać czy ktoś próbował zakładać dominatory gp2 do SSa za mój błąd przepraszam.bo widzę że straszny kłopot sprawiłem tym drobnym pytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj Stary :)

Świat się nie kończy ;)

Stwierdziłem fakty i tyle.

Dla mnie (podkreślam) to takie trochę ADHD pytać wszędzie, gdzie się tylko da ;)

Im więcej źródeł, tył potem bardziej głupieję (przynajmniej ja) ;)

Życzę sukcesu z tłumikami, a jeśli się mylę i da radę założyć Monsterowe do SS, to mea culpa ;)

Ave !

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.