Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
topgear68

Kody błędów Ducati 749

Polecane posty

Doszły mi dwa nowe błędy (P0335 to jest czujnik obrotów wału przy pompie cieczy?) i kompletnie nie wiem gdzie szukać tych czujników, ktoś już przerabiał temat i może pomóc?

 

Przeszukałem już manuala i workshopa i nic nie znalazłem na ten temat.

post-86744-0-38386700-1431965026_thumb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro kontrolka checkengine pali się, to znaczy że problem jest aktualny. Gdy usterka znika, kod błedu zostaje zapisany w historii a kontrolka gaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwk    0

Oddaj do mechanika bo to jest jak wróżenie z fusów, wg opisów to maszbłąd czujnika położenia wału oraz błąd czujnika temperatury (tego wbudowanego w zegary) ale obstawiam, że tak na prawdę jest problem z elektryką :)

Czy jak masz podane napięcie plus masę na kabel serwisowy to błędy wyskakują??? Czy będy zawsze wywala??? Jeśli pierwsze to brak masy na ecu, czy np mogłeś pomylić podpinając kable kkl masę z plusem??? Bo efekty są całkiem podobne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skasowałem ponownie i na razie nic nie wyskakuje, ale też obstawiam jakieś chochliki elektryczne bo juz pare razy błedy wyskakiwały i się kasowały po ponownym odpaleniu, tylko tym razem zostały na dłużej.

 

Co do błędu czujnika położenia wału to co jakiś czas się pokazuje i gaśnie, pozostałe błędy są nowe.

 

wwk mówisz, że to chodzi o czujnik temperatury zewnętrznej ? ja myślałem, że to chodzi o temperature powietrza dolotowego czyli gdzieś przy airboxie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.