Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Raven

Sety do 1199 S Panigale

Polecane posty

Poszukuję firmy w Polsce która ma w ofercie akcesoryjne sety do 1199 Panigale S . Z możliwością odwrócenia biegów. Cos tańszego niż np.Giles za 3,5 klocka...Byłbym wdzięczny za podanie jakiegoś namiaru na firmę. A może ktoś z Was ma takie do sprzedania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz chciałem podziękować za pomoc w szukaniu setów...Ale co ja się namęczyłem ....A to nie pasuje mocowanie pompy hamulcowej a to nie działa quickshifter przy rewersie itp itd. Przerobiłem ich chyba z pięć oczywiście wszystkie dedykowane do Panigale. W końcu wybebeszyłem do zera skarbonkę i kupiłem najwyższy model Gillesa i jest ok. Wszystko działa a możliwości regulacji jest cała masa w każdym poziomie.  W dalszym ciągu uważam ,że w motocyklu za tyle kasy powinny być już w standardzie założone porządne sety a nie taki badziew na którym nie da się jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz chciałem podziękować za pomoc w szukaniu setów...Ale co ja się namęczyłem ....A to nie pasuje mocowanie pompy hamulcowej a to nie działa quickshifter przy rewersie itp itd. Przerobiłem ich chyba z pięć oczywiście wszystkie dedykowane do Panigale. W końcu wybebeszyłem do zera skarbonkę i kupiłem najwyższy model Gillesa i jest ok. Wszystko działa a możliwości regulacji jest cała masa w każdym poziomie.  W dalszym ciągu uważam ,że w motocyklu za tyle kasy powinny być już w standardzie założone porządne sety a nie taki badziew na którym nie da się jeździć

Z żaden ze mnie wyznacznik, ale ciągle jeżdżę na serii (tylko same podnóżki mam inne - antypoślizgowe) i nie narzekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z żaden ze mnie wyznacznik, ale ciągle jeżdżę na serii (tylko same podnóżki mam inne - antypoślizgowe) i nie narzekam :smile:

Faktycznie największym dla mnie problemem były te podnóżki ....kilka razy w złożeniu noga ześlizgnęła mi się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przestańta w końcu jeździć w klapkach :mrgreen:  Hahahhahahah...

 

Żartuję....coś mi się przypomniało apropo...

 

w którymś numerze motocykla przy opisie Panigale było jak byk napisane, że dopiero po Ducati 916, tylko Panigale ma porządne frezowane podnóżki...

916 nie miała frezowanych podnóżek obojętnie w jakiej handlowej wersji, oprócz oczywiście Corsy, o której piszący pewnie nawet nie słyszal...oczywiście istniał już wtedy rynek akcesorii( ów) i można było sobie takowe podnóżki sprawić, za sporą dość sumkę $$$$$

 

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak twierdzi producent motocykl jest typowym sprzętem do jazdy po torze i nie ma regulowanych setów...ale to nic , wczoraj oglądałem zdjęcia Hondy RC213V-S czyli moto totalnie zdjęte z MotoGP , kosztuje 200 tys....Euro i co ? Regulowanych setów brak ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.