Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

oskar

DOC
 • Content count

  811
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About oskar

 • Rank
  Ducatista Junior
 • Birthday 03/12/80

Inne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  1299 TRACK
 1. Szukam 1098R w orginale

  Taniej na pewno nie jest. Poniżej 17kEuro nie kupisz nic dobrego, za 14kEuro są już 1199. Jak ma być to moto na drogę i pod lodziarnię to jak najbardziej, chociaż wtedy celowałbym w dużego dzikusa Streetfightera S którego można fajnie zrobić.
 2. downshifter do 1199s

  http://www.tuneboy.com.au/ducati_mitsubishi/#Auto-Blip
 3. downshifter do 1199s

  Kuźwa, dzwoń do Darasa to się dowiesz
 4. Szukam 1098R w orginale

  Przerabiałem temat. Taniej i zdecydowanie mniej obsługowo będzie kupić Panigale, no chyba że ma być reliktem starych czasów i stać w salonie.
 5. problem rozrząd panigale 1199

  Odstaw piździk do Torunia.
 6. Stoner z powrotem w DUCATI !!!

  Na wiadomość o powrocie #27, Rossi musiał se zajarać :-))
 7. Malaysian GP

  Oooo, Mick podobnie jak Świder: Rossi pokonany własną bronią? Po kontrowersyjnym wyścigu ‪#‎MotoGP‬ w Malezji Valentino Rossi przyznał, że chciał walczyć o tytuł z Jorge Lorenzo, ale Marc Marquez mu to uniemożliwił itd. Zresztą, znacie całą historię. Jak na ironię wygląda na to, że "Doktor" został pokonany swoją własną bronią. Nie wiem jak Wy, ale ja pamiętam doskonale wyścig o Grand Prix Japonii z 2010 roku, który zresztą miałem przyjemność komentować. Sytuacja wyglądała mniej więcej tak; po tym, jak podczas treningów wolnych z rywalizacji do końca roku wyeliminował się z powodu kontuzji Dani Pedrosa, Lorenzo miał ok. 100 punktów przewagi nad Caseyem Stonerem i mistrzowski tytuł praktycznie w kieszeni. Rossi, który sezon rozpoczął z kontuzją barku, a następnie opuścił cztery rundy po złamaniu nogi, był już bez szans na koronę. Włoch postanowił się jednak zabawić i zagrać na nosie zespołowemu "koledze". Choć walka toczyła się "zaledwie" o trzecie miejsce, niektóre manewry były dyskusyjne. Nie brakowało też kontaktu i wywożenia szeroko. Brzmi znajomo? No właśnie. Lorenzo był wówczas wściekły. Yamaha również. Rossi trafił nawet na dywanik, ale teoretycznie - podobnie jak w niedzielę w przypadku Marqueza, z punktu widzenia przepisów, nie można mu było niczego zarzucić, czy też za cokolwiek ukarać. „Lubi walczyć, ale pokazał nam, jak w przyszłości można się zachowywać w takich sytuacjach” - powiedział wtedy Loreno. Wygląda na to, że Marquez bacznie oglądał tamten wyścig. Gdybym był złośliwy, nazwałbym Rossiego hipokrytą. Napisze jednak tylko; nosił wilka razy kilka…
 8. Malaysian GP

  Zanim coś głupiego napiszesz, to pomyśl. Tego nawet nie da się skomentować.
 9. Malaysian GP

  Janek, właśnie zostałeś mym IDOLEM!
 10. Malaysian GP

  Kolejny dowód na niewinność DIVY hehe
 11. Malaysian GP

  Jo nie zawzięty, ale jak widzę opór masy, to piszę co widzę ;-)
 12. Malaysian GP

  Antony West: To all the people who keep asking me and other riders to "let" Rossi pass us off the start.... No I'm not going to let any rider pass me I don't care if it's Rossi or not. I give up my life to be on that starting grid. I don't see my family or friends. 10 month of the year. For the last 16 years! I live Alone in Europe with no girlfriend or friend just so I can race in MotoGP. Rossi takes millions to ride and I'm riding for €0 to makes these 3 races. I'm broke and just trying to survive to make it to each race. And you want me to just pull over and not race? No way! Never will I do it after I give my life to be here! MY MAN!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 13. Malaysian GP

  Chopy, chętnie z Wami pogadam. Najchętniej przy piwie. Każdy ma swój rozum i opinię. Ida robić :-)
 14. Malaysian GP

  Oooooooooooooo, widzisz! Nareszcie ktoś mądrze gada.
 15. Malaysian GP

  To moja opinia. Może i pod prąd większości, ale jak tak na ten cały show patrzę, to logiczne wnioski same się nasuwają. PS. Niektórzy mówią, że jak Rossi nie zdobędzie tytułu, to pójdzie w rajdy. Tam go zje Kubica i znowu będzie lament... hehe
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.