Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Kumson

Przecieka wlew paliwa

Polecane posty

Panowie mam dość nietypowy problem mianowicie przy przechyleniu baku w celu dostania się do akumulatora paliwo wylewa mi się przez wlew dokładnie w tym miejscu co na obrazku. Czy może być to wina jakiejś uszczelki? dodam że zdarzyło mi się to dopiero ostatnio i szczerze nie mam pojecia czemu tak się dzieje. Z góry dziękuję za jakieś rady i pomoc ;)

post-90793-0-59078100-1490320441_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałeś pełen zbiornik i to tyle. W korku jest odpowietrznik baku. I przez niego wyciekło.

Dzięki za zainteresowanie problem już na szczęście zażegnany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 opcje  , albo za duzo paliwa i ucieklo przez odpowietrznik   , ale przepuszcza ci uszczelka ( oring ) ktora zaklada sie na caly obwod "wkladu" wlewu paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem posta już jakieś 3 dni temu ale niestety nie został on opublikowany :cry: Przyczyną nie była za duża ilość paliwa ponieważ maiłem w baku raptem 6-7 litrów paliwa. Dokładnie przyczyną jest jak napisał blejz23 uszczelka jest już dosyć sparciała i przepuszcza paliwo, zastąpiłem ją na chwile obecną uszczelką wykonaną samodzielnie ale to tylko doraźny zabieg tak więc będę musiał pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem na stałe :) A własnie i jeszcze jedno jak teraz przechylam bak by na przykład dostać się do akumulatora lub filtru powietrza paliwo wylewa się przez wężyk z pod baku ale w bardzo małych ilościach i tylko gdy bak jest już w pozycji pionowej. 

 

post-90793-0-27791700-1490986778_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem posta już jakieś 3 dni temu ale niestety nie został on opublikowany :cry: Przyczyną nie była za duża ilość paliwa ponieważ maiłem w baku raptem 6-7 litrów paliwa. Dokładnie przyczyną jest jak napisał blejz23 uszczelka jest już dosyć sparciała i przepuszcza paliwo, zastąpiłem ją na chwile obecną uszczelką wykonaną samodzielnie ale to tylko doraźny zabieg tak więc będę musiał pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem na stałe :) A własnie i jeszcze jedno jak teraz przechylam bak by na przykład dostać się do akumulatora lub filtru powietrza paliwo wylewa się przez wężyk z pod baku ale w bardzo małych ilościach i tylko gdy bak jest już w pozycji pionowej. 

 

To że się wylewa to akurat normalne, jest nawet o tym wspomniane w instrukcji. Po prostu trzeba mniej przechylać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.