Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

lukaskil

Monster dla wysokiego faceta

Polecane posty

Koledzy, jestem zakochany w Monsterach, ale nigdy do tej pory nie było czegoś odpowiedniego gabarytowo dla mnie, taki minimum to wielkość Yamahy FZ6. Widziałem dzisiaj n aukicy Monstera 1200, niestety przejeżdzał tylko. Patrzę na jego wymiary i orzewyższa teoretycznie zarówno FZ6 jak i Z750. Powiedzcie mi coś więcej o nim, czy jest znacznie większy od 696? Mam 185 cm wzrotu i 100 kg wagi. Marzenia odżyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monstery duże nie są, to fakt. Teoretycznie 185 jeszcze jakoś by uszło, ale przy 100 kg to masz konkret masę i wyglądał będziesz trochę jak Dzik na rowerze :)

Przymierz, niech ktoś Ci zrobić zdjęcie i zobaczysz. Mogę zalecić zrzucenie wagi do 85 i elegancko będziecie razem wyglądali....i szybszy będzie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja   
Gość Alicja

Mam 168cm wzrostu i Monster 696 był jak ulał, mógłby być nawet ciut wyzszy w siodle. Wyższe modele Monster wyglądają bardziej muskularnie dlatego jeździec o wyższym wzroście niż mój nie będzie wyglądał komicznie. Gorzej z wagą, przy 100 kg ledwo Cię pociągnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety przemysł wymyślił milion akcesoriów dla konusów ale ze świecą szukać takiej ilości dla postawnych mężczyzn. mam 188 cm i 86 kilo i s2r mogło by być ciut większe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w takich przypakach polecam stronę http://cycle-ergo.com/

A od siebie mogę dodać: 186 cm, 95 kg. Mocy nie brakowało, ale dalsze trasy to jednak mordega dla mocno zgiętych kolan i w moim przypadku kości ogonowej. Myślałem nad riserami i oddaniem kanapy do tapicera, ale jednak szybciej maszynę sprzedałem. Mowa o Monsterze 620. Na Twój wzrost bardziej adekwatna wydaje się Multistrada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem. Lukaskil 2 razy zapytał czy M1200 jest znacząco większy od poprzedników!

Nie musicie pisać, że 696, S2, S4 itd są niewielkie, bo to chłop wie i już o tym napisał.

Jedyną chyba tutaj osobą, która jeździła na "starym" i "nowym" Monsterze jest KGr i pewnie mógłby się konstruktywnie wypowiedzieć w temacie.

Zatem: Krystian, Pan do Ciebie! :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio siedziałem w salonie na 1200. Żona ma M900 i czasem taż daje mi usiaść :) Moje wrażenie  przy wzroście 180cm, niezależne od wymiarów, bo ich nie znam jest takie, że stary monster jest malutki, a nowy ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1200 nie miałem okazji dosiadac ale mam dosc dobre porównanie z 696 kumpla i swoim 1000 . 696 tqk jak poprzednicy pisali odpada w przebiegach dla ludzi "naszych" gabarytow 100+ i 190cm natomiast 1000 pasuje idealnie co potwierdzają już tysiące km które na nim zrobiłem jeżdżąc na codzień i na dłuższe wyjazdy.

post-90235-0-11941700-1493991722_thumb.jpg

Edytowano przez lwilgucki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faza, nie ukrywam, że właśnie taką mam nadzieję. Ciekawi mnie jak wypada gabarytowo w stosunku do Z1000 czy FZ1 z którymi miałem styczność. Najprościej byłoby pójść do salonu i sprawdzić, ale na Malcie nie mają M1200...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

191cm i 100kg wagi. Latałem Monsterem 2 lata, przed zakupem miałem takie same dylematy. Nie żałuje, to była fantastyczna przygoda. 

 

10349863_624435724320203_249806293879798

1509832_624436087653500_3321521322109160

10473455_766777830022254_466795590386520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.