Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

juhass

Podnośnik, stojak pod Monster 1100

Polecane posty

Witajcie,

jak że lubię dłubnąć od czasu do czasu a poza tym gumki muszę wymienić stoję przed jakże ważnym problemem... Jak to zrobić? Dotychczasowe motocykle miały centralną podstawkę, monster nie.

Pytanie brzmi: ma ktoś jakieś pomysły, oferty na stojak, podnośnik aby oba koła były w górze a moto stabilne?

Myślałem o dwóch- pod wahacz i główkę ramy z przodu ale mało optymalne mi się to wydaje, finansowo też. :)

Druga opcja to podnośnik pod silnik i patent taki jak podnoszą np motocykle crosowe albo inne cruisery. Tutaj boję się o stabilność motocykla na tym.

Opcja trzecia to boczny stojak- kolega ma do GSXR600 ale nie widzę szansy na zastosowanie tego w monsterze.

Ktoś coś w tym temacie???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz ograniczenia finansowe to lipa - nic dobrego nie kupisz. :67_head_bandage:

Twoje pomysły są raczej mało "stabilne".:76_ghost:

Najlepiej tu się sprawdzi podnośnik pod tylne koło + przednie. Aczkolwiek nie widzę sensu/potrzeby stosowania obydwóch razem, poza argumentem zimowego odpoczynku dla moto.

Fajny komplet to wydatek ok. 350zł Na tańsze szkoda kasy , bo się odkształcają, pękają spawy, kółka są bez łożysk itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden podnośnik pod tylnym kołem powinien być dość stabilny.  Nie ma potrzeby raczej stawiania obu kółek na oodnosnikach.  Ja kupiłem podnośnik za 120zl i całą zimę działa ok. Wydechu na tym zmieniłem , czyscilem Moto itp.  Działa  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.