Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Red Rob

Ochrona lakieru Panigale

Polecane posty

Chejka .Ponieważ sam borykam się z  jakością lakieru ecofriendly made by Ducati.(niczym jak moja akwarelka w podstawówce ....chyba że tak zapier... że lakier schodzi ;)))))

Szukałem jakiegoś rozwiązania albo ceramizery albo folia podzielcie się jakimiś doświadczeniami.

PS : napotkałem w swoich poszukiwaniach taką firmę podaje linka:http://www.tonyjamesdesigns.com/services/motorbikesm 

na prywatnych materiałach video wyglądają super .a nóż się komuś przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym roku u Wilczyńskiego (dobrą opiniącieszy się to studio  , a tu adres: http://www.wilczynsky.pl  ) we wrocku zapytać się co i jak mniej więcej .W moim wypadku już wiadomo drożej jest , bo korekta lakieru wymagana ,ceny obecnie nie pamiętam , ale pewnie się zmieniły ale nie było to jakoś ekstremalnie drogo jeżeli chodzi o moto i powłokę ceramiczną .

Na stronie cennik dotyczy aut ale robią też i moto

Edytowano przez Red Rob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zakupiłem zestaw. Z racji , że moto będzie nowe to z jakością lakieru nie będzie problemu, tym samym we własnym zakresie ogarnę temat. Postawiałem na powlokę ceramiczno-krzemową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku kolorów w połysku nie miałem samemu problemu z zabezpieczeniem w nanotechnologii ale teraz nowa MTS jest w macie i tu są różne szkoły co do porządnego zabezpieczenia. Czy ktoś ma doświadczenie z zabezpieczeniem ceramicznym bądź kwarcowym lakierów matowych? Oglądałem powłokę i jest bardzo delikatna:((

PS Cinek a co kupujesz ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuję odwiedzić FCD w Jelcz. Chłopak jest mistrzem w oklejaniu samochodów itp specjalnymi foliami ochronnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj walnąłem piękna trasę po malowniczych Kaszubach ok 200 km. Po powrocie zobaczyłem kilkadziesiąt kropli i sopli klejącej żywicy na moto ( tragedia !). Wszędzie tam gdzie położyłem warstwę krzemową ( mat lakier ) to po przesunięciu wilgotną chusteczką taką dla dzieci do ..... w jedną stronę znikało , w drugą znikał cień. Natomiast na porowatym plastiku gdzie nie było warstwy ochronnej tragedija, półgodziny zabawy. Tak że polecam, można moto samemu zrobić, to nie są duże elementy a przy okazji można trochę pogłaskać i pomacać tu i tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.