Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

kris3m

Użytkownik
 • Content count

  145
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About kris3m

 • Rank
  Ducatista Junior
 • Birthday 05/13/72

Inne

 • Miasto
  Gdynia
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  MTS 1260 S KTM 790

Recent Profile Visitors

1405 profile views
 1. Miałem ten sam problem z nowym kufrem centralnym. Kolega z forum, nie mogę go namierzyć podesłał mi wkładkę z zamka od otwierania kanapy chyba z monstera, resztę zrobił mi kluczykasz i działa. Oczywiście śrubka mocująca na klej :)
 2. Odpalanie na kod bez kluczyka

  Temat dotyczył Diavela , ale MTS DVT 1200 ma kod serwisowy ( zapraszam do źródła- instrukcja obsługi) MTS 1260 nie ma kodu serwisowego
 3. Odpalanie na kod bez kluczyka

  Serwis przywróci kod serwisowy, przeczytaj instrukcję i sprawdź jaki jest dla Diabła z 17". Np dla MTS 1200 od 2015 dp 2017 był "1234" Z doświadczenia wiem że użytkownicy rzadko zmieniają kod, spróbuj.
 4. Kolejność Połączenia BT

  Temat znany wpierw jeśli masz sparowany kask z telefonem to rozparuj. Następnie sparuj telefon z motocyklem, później sparuj kask z motocyklem jako rider. Czyli wszystkie urządzenia muszą być sparowane tylko z motocyklem. Navi też pozdr K
 5. Prostowanie Felgi

  Takich firm jest kilka, Gdańsk Św Wojciech Firma Tujko , Gorzów Wielkopolski nazwy nie pamietam ale mam gdzieś tel. ale pytanie inne MTS 1260 jaki kolor felgi ? Czarna każdy zrobi ale malowanie proszkiem złoty mat ? Nie znam firmy która ma taki kolor w ofercie. Felgi MTS w kolorze złotym łatwo się rysują, no chyba ze pomalujesz lakierem i na to matowy klar z seri hhs ale to nie ta jakość co proszek.
 6. Prostowanie Felgi

  Może na początek napisz skąd jesteś, to będzie można polecić kogoś w Twojej okolicy . Pytanie czy felga jest tylko Zgieta czy tez pęknięta ?
 7. Serwis w trójmieście

  W Balticu w Gdańsku pracuje Bożydar , to jest forum otwarte wiec powiem tylko że najlepszy mechanik motocyklowy z mega doświadczeniem jakiego spotkałem. Z całym szacunkiem do Cinka z jego wiedzą i doświadczeniem, którego szanuję bardzo, a spotkaliśmy się tylko na zlocie :) Co do Torunia, byłem raz, i powiem że ten się nie myli kto nic nie robi.
 8. 1260s skyhook jak powinno działać ?

  przód tak
 9. 1260s skyhook jak powinno działać ?

  Napięcie wstępne kluczem ? Nie ma takiej opcji , tył możesz regulować z menu, wejdź w menu / load mode/ wybierz sam kierowca lub czy ...kolejne /przytrzymaj i wchodzisz do napięcia wstępnego. Tam możesz ustawić i jest naprawdę duży zakres. pozdr.
 10. 1260s skyhook jak powinno działać ?

  Spróbuj wejść w menu i ręcznie ustaw skrajne ustawienia i sprawdź. U mnie wyraźnie widać różnicę Sport Touring Urban
 11. 1260s skyhook jak powinno działać ?

  cinek 78 jak coś mnie popraw ale przód działa ( czyli zmienia się) po odpaleniu silnika
 12. 950S - brak odczytu poziomu paliwa

  kolega czekał od czerwca, był problem z dostawą części. mi też padł , pokazuje zero ale jak się zatrzymam i przytrzymam dłużej hamulec aż włączy się auto hold to pokazuje dobrze. Zimą z ciekawości rozbiorę bo wskazuje na tzw zimny lut.
 13. Sprzedam Multistrada 1260 Gran Tour

  Fryc -na priv odpowiedziałem Przepraszam ale byłem na wyjeździe. Motocykl Kupiony za gotówkę czyli umowa, ewentualnie można porozmawiać o fakturze VAT Marża
 14. Jak w temacie , do sprzedania Multistradas 1260 Grand Tour 2020r z maja , salon Polska ,930 km przebiegu stan idealny, żadnych optarć rysek . Zainteresowani znają ten model, ostatnie desmo V2 w MTS.
 15. regulacja świateł

  Ja ustawiłem raz i koniec, miki zrób traskę nocą na Multi S V2 2015 w górę i temat będzie rozwiązany. Droop nie znam osoby w pobliżu która by nie zrobiła tego co pisałem, w nocy widzisz świetnie znaki nad jezdnią dużo gorzej drogę i mocno oślepia ( za wysoko światła ). To jest Twoje bezpieczeństwo a diagnosta ??? on z Tobą nie jeździ i mało który zna tę przypadłość tego moto. pozdr :))
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.