Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

kris3m

Użytkownik
 • Content count

  133
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About kris3m

 • Rank
  Ducatista Junior
 • Birthday 05/13/72

Inne

 • Miasto
  Gdynia
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  MTS 1260 S KTM 790

Recent Profile Visitors

1201 profile views
 1. Sprzedam Multistrada 1260 Gran Tour

  Fryc -na priv odpowiedziałem Przepraszam ale byłem na wyjeździe. Motocykl Kupiony za gotówkę czyli umowa, ewentualnie można porozmawiać o fakturze VAT Marża
 2. Jak w temacie , do sprzedania Multistradas 1260 Grand Tour 2020r z maja , salon Polska ,930 km przebiegu stan idealny, żadnych optarć rysek . Zainteresowani znają ten model, ostatnie desmo V2 w MTS.
 3. regulacja świateł

  Ja ustawiłem raz i koniec, miki zrób traskę nocą na Multi S V2 2015 w górę i temat będzie rozwiązany. Droop nie znam osoby w pobliżu która by nie zrobiła tego co pisałem, w nocy widzisz świetnie znaki nad jezdnią dużo gorzej drogę i mocno oślepia ( za wysoko światła ). To jest Twoje bezpieczeństwo a diagnosta ??? on z Tobą nie jeździ i mało który zna tę przypadłość tego moto. pozdr :))
 4. regulacja świateł

  Ten temat jest dokładnie opisany na forum, stacja nie pomoże. Jak jeździsz sam to opuszczenie w dół pomoże ( trochę ) :) a jak z pasażerem to musisz podłożyć podkładki pod górne mocowanie aby zmienić zakres regulacji.
 5. MTS 1260 S uwagi

  Dzięki, wiem ale wrzuciłem ten aku z zwarciem do KTM i normalnie po zapłonie pokazało licznik ( działa jak system zarządzania energia / strefy ochrony)- w sumie dobrze. Dodatkowo dokręciłem cały obrót śrubę dolnego mocowania tylnego amorka- pukało i wkładam gumy podnóżków od 950 ( są wyższe i miękkie), sprawdzę jak wytłumiają drgania na niższych obrotach przy przelotach.
 6. MTS 1260 S uwagi

  Moto jeździłem od kwietnia praktycznie cały czas z drobnymi przerwami. Ostatnio w poniedziałek latałem, zaparkowałem i załączyłem blokadę. Dziś podchodzę i cisza, zero reakcji. Wziąłem próbówkę i sprawdziłem czy bateria ma napięcie- ma. Sprawdzam bezpieczniki i .... wszystko ok. podłączyłem kable z drugiego moto - cisza, ciemno zero reakcji na włącznik awaryjny , transponder ..... zamieniłem aku z drugiego moto i ruszyło. Dziwne że podając prąd z drugiego moto ( kable z ciężarówki) nawet zegara nie odpaliło. Aku do wymiany. Jaką firmę polecacie, jakieś doświadczenia? w tych wymiarach nie można poszaleć a miejsce też okrojone.
 7. Pochwal się swoją Multi

  no piknie to wyzdrzy
 8. objaw bezpiecznika, sprawdź prubówką albo żarówką ( obciążeniowo) często miernik pokazuje przejście ( buzer ) czyli sprawność a tak nie jest.
 9. Multistrada 1200 2012 problem z immobilizerem

  Zmierz napięcie baterii, ja ostatnio kupiłem pakiet i na 5 baterii 3 nie miały napięcia znamionowego minimalnego.
 10. MTS 1260 S uwagi

  Powtórne wgranie i wszystko śmiga aż miło pozdr
 11. MTS 950s zasilanie navi

  W gniazdo też można ale ja to wpiął bym się pod ori. Wypnij zaślepkę z oryginalnej kostki, wyciągnij gumowe zaślepki. Obetnij kable z zasilania navi, zrób małe dziurki i przewlecz gumki, następnie kup w sklepie elektronicznym typu ZURT dwa małe piny które pasują do wtyczki, zarób je i wepnij do zaślepki kolorami tak aby się zgadzał plus i minus. Tym sposobem masz oryginalne szczelne podłączenie.
 12. MTS 1260 S uwagi

  Nie pisałem bo nie wierzyłem co mogło się zmienić. W czasie jazdy nie mogę zmienić trybu jazdy. Ta procedura w czasie jazdy zmienia obciążenie.Ostatnio rzadko zmieniałem tryby w czasie jazdy dlatego nie zauważyłem. Muszę podjechać i jeszcze raz zaktualizować bo ...... w tym momencie to multi straciła swój duuuuży atut.
 13. 1260s montaż - halogeny / ledy

  Po lewej stronie motocykla. Jak widzisz tabliczkę znamionową ( naklejkę)to na jej wysokości około 5 cm do tyłu moto. Kostka biała na trzy piny zaślepiona 9 kolory czarny/ żółty/czerwony). Przed mocowaniem przednim zbiornika . pozdr
 14. MTS 1260 S uwagi

  Nie zauważyłem zmian wizualnych
 15. MTS 1260 S uwagi

  Widziałem temat cieknącego filtra. Moje moto chodziło do końca roku ok, po zimie odpaliłem i zobaczyłem plamę oleju. Filtr ciekł, odkręciłem go wyczyściłem, posmarowałem uszczelkę olejem i przykręciłem. Zrobiłem 1,5 tyś i jest ok.Przyznaję dziwna sytuacja.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.