Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

kris3m

Użytkownik
 • Content count

  129
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About kris3m

 • Rank
  Ducatista Junior
 • Birthday 05/13/72

Inne

 • Miasto
  Gdynia
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  MTS 1260 S KTM 790

Recent Profile Visitors

840 profile views
 1. MTS 1260 S uwagi

  Dzięki, wiem ale wrzuciłem ten aku z zwarciem do KTM i normalnie po zapłonie pokazało licznik ( działa jak system zarządzania energia / strefy ochrony)- w sumie dobrze. Dodatkowo dokręciłem cały obrót śrubę dolnego mocowania tylnego amorka- pukało i wkładam gumy podnóżków od 950 ( są wyższe i miękkie), sprawdzę jak wytłumiają drgania na niższych obrotach przy przelotach.
 2. MTS 1260 S uwagi

  Moto jeździłem od kwietnia praktycznie cały czas z drobnymi przerwami. Ostatnio w poniedziałek latałem, zaparkowałem i załączyłem blokadę. Dziś podchodzę i cisza, zero reakcji. Wziąłem próbówkę i sprawdziłem czy bateria ma napięcie- ma. Sprawdzam bezpieczniki i .... wszystko ok. podłączyłem kable z drugiego moto - cisza, ciemno zero reakcji na włącznik awaryjny , transponder ..... zamieniłem aku z drugiego moto i ruszyło. Dziwne że podając prąd z drugiego moto ( kable z ciężarówki) nawet zegara nie odpaliło. Aku do wymiany. Jaką firmę polecacie, jakieś doświadczenia? w tych wymiarach nie można poszaleć a miejsce też okrojone.
 3. Pochwal się swoją Multi

  no piknie to wyzdrzy
 4. objaw bezpiecznika, sprawdź prubówką albo żarówką ( obciążeniowo) często miernik pokazuje przejście ( buzer ) czyli sprawność a tak nie jest.
 5. Multistrada 1200 2012 problem z immobilizerem

  Zmierz napięcie baterii, ja ostatnio kupiłem pakiet i na 5 baterii 3 nie miały napięcia znamionowego minimalnego.
 6. MTS 1260 S uwagi

  Powtórne wgranie i wszystko śmiga aż miło pozdr
 7. MTS 950s zasilanie navi

  W gniazdo też można ale ja to wpiął bym się pod ori. Wypnij zaślepkę z oryginalnej kostki, wyciągnij gumowe zaślepki. Obetnij kable z zasilania navi, zrób małe dziurki i przewlecz gumki, następnie kup w sklepie elektronicznym typu ZURT dwa małe piny które pasują do wtyczki, zarób je i wepnij do zaślepki kolorami tak aby się zgadzał plus i minus. Tym sposobem masz oryginalne szczelne podłączenie.
 8. MTS 1260 S uwagi

  Nie pisałem bo nie wierzyłem co mogło się zmienić. W czasie jazdy nie mogę zmienić trybu jazdy. Ta procedura w czasie jazdy zmienia obciążenie.Ostatnio rzadko zmieniałem tryby w czasie jazdy dlatego nie zauważyłem. Muszę podjechać i jeszcze raz zaktualizować bo ...... w tym momencie to multi straciła swój duuuuży atut.
 9. 1260s montaż - halogeny / ledy

  Po lewej stronie motocykla. Jak widzisz tabliczkę znamionową ( naklejkę)to na jej wysokości około 5 cm do tyłu moto. Kostka biała na trzy piny zaślepiona 9 kolory czarny/ żółty/czerwony). Przed mocowaniem przednim zbiornika . pozdr
 10. MTS 1260 S uwagi

  Nie zauważyłem zmian wizualnych
 11. MTS 1260 S uwagi

  Widziałem temat cieknącego filtra. Moje moto chodziło do końca roku ok, po zimie odpaliłem i zobaczyłem plamę oleju. Filtr ciekł, odkręciłem go wyczyściłem, posmarowałem uszczelkę olejem i przykręciłem. Zrobiłem 1,5 tyś i jest ok.Przyznaję dziwna sytuacja.
 12. MTS 1260 S uwagi

  Ja we wtorek byłem w serwisie i zrobiono mi upgrade zegara, zawieszenia i silnika. Inny motocykl, ostatnio aktualizacja była u mnie 07.2019 r teraz łatwiej rusza bez dodania gazu( szczególnie wyjazd z garażu a mam mocno pod górę teraz delikatnie manetka), przy dalszych przelotach nie szarpie nawet 2800 obr i ciągnie bez wyczuwalnego poprzednio dołu, czuć że jest mocniejsza i jakby bardziej miękka praca silnika.. Jestem zaskoczony i znowu pokochałem to moto. Albo coś pogrzebali, albo to tylko moje subiektywne wrażenie. Te korpusy luster bardzo ciężko chodzą, u mnie akurat pasowały ale u kolegi przegiąłem je na silę w dół i jest lepiej.
 13. Multistrada 950 naciągnięcie łańcucha

  Cześć Jacku, najlepiej weź klucz dynamometryczny to pozwoli Tobie spokojnie spać , jeżeli dobrze pamiętam to 950 z tyłu dokręcenie osi musi mieć 180 Nm
 14. Problem z powłoką ceramiczną Zircotec

  Przyznaje , wygląda bardzo dobrze. To zdecydowanie półmat ale stopień bliżej w stronę połysku. Też jestem ciekawy jak będzie wyglądała ta powłoka po jakimś czasie, temperatura plus woda i piach ( trudny test). Co do ceny, jeżeli dobrze pamiętam to kolanko 100 a kat 400, jeżeli się pomyliłem co do ceny kata to sorry ale nie więcej. Tylko w tym kolorze jest odporne do 1100 stopni , pozostałe kolory około 800. Robią też wydech z napisami w kolorach. Dla mnie ciekawa alternatywa do customa
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.