Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

kris3m

Użytkownik
 • Content count

  149
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About kris3m

 • Rank
  Ducatista Junior
 • Birthday 05/13/72

Inne

 • Miasto
  Gdynia
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  MTS 1260 S KTM 790

Recent Profile Visitors

1711 profile views
 1. Diavel stacyjka

  Dziękuje , zmierzyłem 59 ohm
 2. Dzień dobry, gdzieś czytałem o podobnych przypadłościach ale do rzeczy. Diabeł 2019 w czasie jazdy zapalają się na stałe kierunkowskazy, po wyłączeniu i włączeniu ponownym stacyjki najczęściej znika ale przy jeździe załączają się , Kris
 3. Diavel stacyjka

  Witam, szanowne grono, Diavel 2015r woda dostała się pod grzybek gumowy i zgniła , po wymianie nie widać jej aktywnej , wiem ze trzeba ja przypisać ale są błędy z komunikacja can. W inny temacie czytałem „ zresetować CAN „ jak to zrobić DDS ( mam) ewentualnie gdzie znajduje się szyna, hub CAN może tez zamokła, proszę o pomoc , hands free status biały pozdr Kris
 4. silnik MTS 1200 DVT

  Witam Wszystkich, szukam silnika do MTS 1200 DVT, najlepiej Enduro ale sprawny/sprawdzony pozdr Kris
 5. Miałem ten sam problem z nowym kufrem centralnym. Kolega z forum, nie mogę go namierzyć podesłał mi wkładkę z zamka od otwierania kanapy chyba z monstera, resztę zrobił mi kluczykasz i działa. Oczywiście śrubka mocująca na klej :)
 6. Odpalanie na kod bez kluczyka

  Temat dotyczył Diavela , ale MTS DVT 1200 ma kod serwisowy ( zapraszam do źródła- instrukcja obsługi) MTS 1260 nie ma kodu serwisowego
 7. Odpalanie na kod bez kluczyka

  Serwis przywróci kod serwisowy, przeczytaj instrukcję i sprawdź jaki jest dla Diabła z 17". Np dla MTS 1200 od 2015 dp 2017 był "1234" Z doświadczenia wiem że użytkownicy rzadko zmieniają kod, spróbuj.
 8. Kolejność Połączenia BT

  Temat znany wpierw jeśli masz sparowany kask z telefonem to rozparuj. Następnie sparuj telefon z motocyklem, później sparuj kask z motocyklem jako rider. Czyli wszystkie urządzenia muszą być sparowane tylko z motocyklem. Navi też pozdr K
 9. Prostowanie Felgi

  Takich firm jest kilka, Gdańsk Św Wojciech Firma Tujko , Gorzów Wielkopolski nazwy nie pamietam ale mam gdzieś tel. ale pytanie inne MTS 1260 jaki kolor felgi ? Czarna każdy zrobi ale malowanie proszkiem złoty mat ? Nie znam firmy która ma taki kolor w ofercie. Felgi MTS w kolorze złotym łatwo się rysują, no chyba ze pomalujesz lakierem i na to matowy klar z seri hhs ale to nie ta jakość co proszek.
 10. Prostowanie Felgi

  Może na początek napisz skąd jesteś, to będzie można polecić kogoś w Twojej okolicy . Pytanie czy felga jest tylko Zgieta czy tez pęknięta ?
 11. Serwis w trójmieście

  W Balticu w Gdańsku pracuje Bożydar , to jest forum otwarte wiec powiem tylko że najlepszy mechanik motocyklowy z mega doświadczeniem jakiego spotkałem. Z całym szacunkiem do Cinka z jego wiedzą i doświadczeniem, którego szanuję bardzo, a spotkaliśmy się tylko na zlocie :) Co do Torunia, byłem raz, i powiem że ten się nie myli kto nic nie robi.
 12. 1260s skyhook jak powinno działać ?

  Napięcie wstępne kluczem ? Nie ma takiej opcji , tył możesz regulować z menu, wejdź w menu / load mode/ wybierz sam kierowca lub czy ...kolejne /przytrzymaj i wchodzisz do napięcia wstępnego. Tam możesz ustawić i jest naprawdę duży zakres. pozdr.
 13. 1260s skyhook jak powinno działać ?

  Spróbuj wejść w menu i ręcznie ustaw skrajne ustawienia i sprawdź. U mnie wyraźnie widać różnicę Sport Touring Urban
 14. 1260s skyhook jak powinno działać ?

  cinek 78 jak coś mnie popraw ale przód działa ( czyli zmienia się) po odpaleniu silnika
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.