Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Tomko91

Różnice po założeniu termignoni

Polecane posty

Witam szybkie pytanie, co wyświetla się po włączeniu zapłonu w waszych multi 1200s? Wyświetla się komunikat, MTS1200s czy MTS1200s Racing? Zastanawiam się czy wszystkie mają komunikat Racing czy tylko te, które mają założony wydech termignoni razem z komputerem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko wiem w takim razie mam zmieniony komplet czyli kolektor wydech i komputer na termi. Mam problem tego typu że motocykl zaczyna zalewac i się zastanawiałem czy przypadkiem poprzedni właściciel nie wrzucił tylko kolektora i wydechu i może to jest powodem zalewania moto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Klanik88 napisał:

Tylko te w których jest zmieniona mapa.

Nie prawda - tylko program termisa OEM.

Pozostałe mapy/programy możesz zmieniać dowolnie, bez żadnego komunikatu. Można zmieniać wyświetlany komunikat na indywidualny , ale to już dużo zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdejme zbiornik i sprawdzę ale na 99%  jestem przekonany, że skoro pojawia się dopisek Racing przy włączaniu zaplonu to ECU od termi tam musi siedzieć i po prostu mam w motocyklu dedykowany komplet wydechu włącznie z komputerem. Szkoda tylko, że nie pokazuje żadnych błędów i raz w sezonie mu odwala i zaczyna się zalewac... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda - tylko program termisa OEM.
Pozostałe mapy/programy możesz zmieniać dowolnie, bez żadnego komunikatu. Można zmieniać wyświetlany komunikat na indywidualny , ale to już dużo zabawy.

Zmieniona mapa - w moim rozumowaniu wgrana z pena od Termi dołączona do wydechu. W moim przypadku tak to wyglądało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak - i to jest jedyny przypadek gdzie zmiana napisu następuje z automatu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.