Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
marynowskhy

Dane do przeglądu 600SS '95

Polecane posty

Czołem, dziś próbowałem zrobić zerowy przegląd mojego 600SS - pan na stacji stwierdził, że takiego to nie zrobi bo nie ma danych :D Pomijając już dyskusję na temat kompetencji tych "diagnostów" to jest najbliższe mojego garażu SKP do którego byłem w stanie zapchać motór - nie mogę jechać bo nie mam blach, nie mogę zarejestrować bo nie mam przeglądu. Taka normalna w Polsce sytuacja patowa. W związku z tym takie pytanie, czy jest tu jakiś posiadacz papugi 600, który podesłałby mi dane z książki pojazdu, ewentualnie zaświadczenia przeglądu zerowego? Wiem, że to mało prawdopodobne ale może uda mi się uniknąć organizowania transportu albo robienia przypału bez blach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dane w byle katalogu motocyklowym  znajdziesz w necie. Wydrukuj i po kłopocie. Tylko jedną skp masz w mieście( Gdańsk)?  Odpal Moto i jedź do następnego diagnosty. Już się tak nie stresuj,  niebiescy  cię od razu nie dopadną. Poszukaj  750 czy 900 mają takie same parametry + 5kg masy i 10 KM. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.