Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
faza

M900 - elektryczne problemy

Polecane posty

Hej. Potrzebuję porady, bo sam nie mam kompetencji. Pacjent M900. Jeździł i wszystko grało. Kolejnego dnia nie odpalił z powodu padniętego akumulatora. Kontrolki się paliły w pozycji OFF i przygasły w pozycji ON przełącznika na kierownicy. Podłączyłem kable do auta. Przy próbie odpalenia wywalił bezpiecznik IGNITION. Wymieniłem, zaskoczył za którymś razem, odpaliłem, zgasł. Potem kolejny bezpiecznik (ten sam) i następny. W końcu odpalił i działał dopóki dodawałem gazu. Przerywał, kontrolki dyskoteka. Bez gazu zdycha no i oczywiście bezpiecznik. Teraz wygląda to tak, że z nowym akumulatorem na pozycji OFF wszystko ładnie wygląda, na ON względnie też natomiast przy próbie odpalenia każdorazowo tracę bezpiecznik i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś "za przyciskiem" rozrusznika masz zwarcie. Musisz sprawdzić przekaźnik rozrusznika i sam rozrusznik...

Zakładam, że głupi pomysł z odpalaniem moto z potężnego samochodowego aku nie spowodował spalenia instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.