Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

pierro

Wyciek płynu spod wysprzęglika mts 1200 s 2015 r

Polecane posty

 

Witam, miałem dziś mały problem z mts 1200 s 2015 r,   wyciekł mi płyn  od sprzęgła ( nie cały)  spod wysprzęglika   ( fotka w załączniku) , jak poszło na wydech  to wiadomo smród  i dym , ale nie o to chodzi , dolałem płynu  ( zadymiło niedaleko sklepu motocyklwego ;-) to i na szybko dokupiłem dota ) i  dojechałem na chate,.

Nie wiem  czy  dobrze doszukałem się ,   ale czy ten element ( 3)  jest nierozbieralny  i trzeba go całego wymienić czy jest jakiś zestaw naprawczy   , nie chcę się zabierać za  rozkręcanie  bez  dodatkowych  info  , czy  element  nr  3 na zdjęciu  jest bezpośrednio   dokręcany do bloku silnika  czy też  jest uszczelniacz  jakiś?? i generalnie czego mogę się spodziewać  .

pogoda  ładna to i  bym sobie  polatał jeszcze  więc  jak co to trzeba by się za robotę brać. 

Jak już był   taki temat  to   nie linczujcie  tylko  pokierujcie ;-)

Pozdro

Pierro 

 

wyciek.thumb.jpg.325f51360af6d6ca61d09cfd6163cf45.jpg

 

  

 

CLUTCH.jpg.375229081788fedfb6c0ac7673e1f544.jpg

Edytowano przez pierro
zdublowane foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siłownik do wymiany. Częsta przypadłość tych elementów. Możesz się posiłkować jakimiś na zamówienie uszczelnieniami, ale to na krótką metę działa. Komplet naprawczy nie występuje.  Jak coś to mam na miejscu zamiennik ( Ducabike). Zakładasz, zapominasz. Jak coś to dzwoń - 502 781 025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwus 

Tak się obawiałem,  podeślij poproszę cenę na sms  czy jak tam wygodnie Tobie  , tak jak rozmawialiśmy kolor czarny  

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz naprawiać to za pomocą torxa odkręcasz element nr.2 i bedą tam 2 uszczelniacze które należy wymienic no chyba że jest porysowany tłoczek (raczej mało prawdopodobne) to już nic nie zrobisz. Uszczelniacze możesz wyjąć i pojechać do sklepu z hydrauliką siłową i coś mogą dobrać lub w sieci znajdziesz kit naprawczy , cenowo od 10 same uszczelnienia do 40 euro razem ze spręzyną itp. A jak nie chcesz się bawić to założyć akcesoryjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2022 o 12:00, cinek78 napisał:

Siłownik do wymiany. Częsta przypadłość tych elementów. Możesz się posiłkować jakimiś na zamówienie uszczelnieniami, ale to na krótką metę działa. Komplet naprawczy nie występuje.  Jak coś to mam na miejscu zamiennik ( Ducabike). Zakładasz, zapominasz. Jak coś to dzwoń - 502 781 025

cinek78  dziękuję bardzo za pomoc i  poradę:91_thumbsup: , maszynka hula jak  dzika  a i  biegi lepiej  wchodzą ( choć  to może tylko   autosugestia ) jeszcze raz dziękuje :91_thumbsup:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.