Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Sign in to follow this  
thesaurus8

Fabryczne tłumiki

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem tutaj nowy bo i też niedawno zakupiłem ST2. Mam pytanie czy tłumiki od SS900 będą pasowały do ST2. Chodzi mi o zakup akcesoryjnych tłumików a z tymi do ST2 jest mały problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, slyszalem, ze jest problem. Ludzie kupuja...jak sie trafi- uzywki na zagranicznym Ebay'u. Zobaczymy, moze ktos kombinowal z nimi ;-]. Pzdr,Jacxek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edzio.


Ja swoje do ST4S kupiłem na Ebayu w Angli za śmieszne pieniążki za całe 26f +20f koszty przesyłki w Angli.A  wszystkie ST mają takie same kominy. Opisz co kombinujesz -chcesz kupić bo nie masz ,czy twoje nie brzmią  i chcesz coś zmienić,Ja te co kupiłem w Angli postanowiłem przerobić na przeloty 2 X 50mm a te z mojego zdjąć i zostawić w stanie nie tkniętym czyli ciche  i z katalizatorami dlaczystości spalin ,jakby mi ta przeróbka nie wyszła lub jakbym musiał turystycznie jechać Ducatem w Europe gdzie czepiają się decybeli i czystości spalin ale podejżewam że się nie doczekają takiej wyprawy i że pewnie je kiedyś odsprzedam dalej. Ale jeśli twoje są na miejscu i całe to może by je lepiej przerobić niż następne kupować bo wiem na własnym przykładzie że jak raz założysz te ładnie brzmiące i troche na nich pojeździsz to już nigdy więcej tych orginalnych zakładał nie będziesz. A przeróbka zawsze wychodzi taniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oddałem Edziowi swoje arrowy do przeróbki łącznie z końcówkami tłumików. nie moge sie doczekać jak będzie ducat gadał na takich kominach. widziałem pierwsze fotki z roboty nad nimi. Edek to prawdziwy artysta!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.