Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Gość

Pokaż swojego superbike`a.

Polecane posty

dzięki, dzięki - będzie sesja będą fajne foty -wrzucę na bank - na razie oglądam sobie najfajniejszą d....ę   w tej szerokości geograficznej ;)

post-88139-0-68952200-1411715148_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki, dzięki - będzie sesja będą fajne foty -wrzucę na bank - na razie oglądam sobie najfajniejszą d....ę   w tej szerokości geograficznej ;)

Świetny motocykl , gratulacje mejt -  Xerox w dziewiątkach to najsłuszniejsze barwy sportowe :) .

 

A co do dupci , no nie wiem , moja ładniejsza :p - robimy konkurs na najładniejszy tyłeczek Ducati w klubie ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do dupci , no nie wiem , moja ładniejsza :P - robimy konkurs na najładniejszy tyłeczek Ducati w klubie ?? 

:) Marcin ja wyzwanie przyjmuje - daj tylko chwilę muszę ją trochę popieścić ;)

 

Zbójecki sprzęt,gratki!

Ale to chyba nie 9tki tylko 749 co?

749 oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ducati 749 nie raz jest tylko, a nieraz aż.... w zależności od warunków...dodam, że moto fajne i fajnie jeździ, szczególnie jak z tyłu założy się 180 tkę... przynajmniej w moich okolicach....

A ten wydech lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pokaze wam, bo mam rozwalony. Musze nabic 10 postow , wtedy wystawie ogloszenie , naprawie i pokaze jak piekna mam maszyne!

 

Notoryczny oftop kolego , ciężko zapracowałeś na punkty

Edytowano przez Moderator004
pkt 28, 29, 31i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pokaze wam, bo mam rozwalony. Musze nabic 10 postow , wtedy wystawie ogloszenie , naprawie i pokaze jak piekna mam maszyne!

 

No to jawnie i oficjalnie ZGŁASZAM jako OT.

Temat to "Pokaż...", a skoro nie masz co pokazać, nie masz nic mądrego do napisania, to nie pisz nic.

BTW

Coś czuję, że nasza społeczność Cię pokocha. I na 100% pomoże.  :lolno:

Edytowano przez bialy114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i M 600 to chyba nie superbike  :roll:

 

"Są rzeczy na tym świecie, o których się filozofom nie śniło"

Może ma M600 przerobionego na SBK ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, no, Splonka, "umkło" mi Twoje nowe moto. To się pozmieniało. :)

Fajowe. :)

Ale to będzie zamiast, czy obok Monstera?

Edytowano przez Motoricko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajowe. :)

Ale to będzie zamiast, czy obok Monstera?

Dziękuje :)

Monster zostaje - do miasta to idealne moto - 749 będzie na specjalne okazje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdraszczam. :)

Oj, jak ja bym tak chciał - Monster na codzień i jeszcze coś drugiego.

Tylko u mnie to "coś drugiego" to raczej nie byłby ścigacz, a coś "podróżniczego (pewnie ST3, albo Multiszkarada).

Ale nawet się boję o takim pomyśle wspomnieć mojej lepszej połowie. ;) :D

Edytowano przez Motoricko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

post-89584-0-92616700-1412438866_thumb.jpg

 

post-89584-0-22403100-1412438860_thumb.jpg

 

post-89584-0-00148800-1412438895_thumb.jpg

 

post-89584-0-18355600-1412438873_thumb.jpg

 

Teraz pochwalę się jak już wiem jak - Pierwsze Ducati w moim życiu i od razu za szybkie !!! Wydechy jedyne słuszne włoskie Termi , mega hałasujące sprzęgło , fajne sety , frezowana półka kierownicy stompgripy i Barracudy  i trochę carbonów . Na górze szimę powstrzymuje Ohlins no i na dole ...no piękny jest złociuśny TTX !!! Jest też śrubka do regulacji wysokości .Napęd supersprox i ciut inne przełożenia ... na 3 ce z gazu podnosi się a to już dla mnie przesada .Nie wyciąga 300 ale za to ... łooo  Jezu jak przyśpiesza. Fabryczna szyba to jakieś nieporozumienie - wieje jak diabli dlatego  wczoraj założyłem jakiegoś performanca . Pisałem już że żona lubi jeździć ze mną ? Nie na Dukacie - to jest "limitowana " wersja 1 osobowa  :mrgreen:  !! Aaaa wiem kolory nie takie - ale mogę zmienić tylko całe czerwone to grubsze jakieś takie ...

Edytowano przez BicepsVTRsp1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się..., tzn. już jest i to ja będę się zbliżał.

Całość będę mógł pokazać w niedzielę.

Na razie jest tablica, a proste działanie matematyczne wskazuje na model :)

212x4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałeś coś w motocyklu ? S-ka powinna mieć z przodu Ohlinsa i w oryginale ma inne koła...

 

DSC_1253.jpg

 

 

DSC_1163.jpg

 

DSC_1276.jpg

 

DSC_1277.jpg

 

Teraz pochwalę się jak już wiem jak - Pierwsze Ducati w moim życiu i od razu za szybkie !!! Wydechy jedyne słuszne włoskie Termi , mega hałasujące sprzęgło , fajne sety , frezowana półka kierownicy stompgripy i Barracudy i trochę carbonów . Na górze szimę powstrzymuje Ohlins no i na dole ...no piękny jest złociuśny TTX !!! Jest też śrubka do regulacji wysokości .Napęd supersprox i ciut inne przełożenia ... na 3 ce z gazu podnosi się a to już dla mnie przesada .Nie wyciąga 300 ale za to ... łooo Jezu jak przyśpiesza. Fabryczna szyba to jakieś nieporozumienie - wieje jak diabli dlatego wczoraj założyłem jakiegoś performanca . Pisałem już że żona lubi jeździć ze mną ? Nie na Dukacie - to jest "limitowana " wersja 1 osobowa :mrgreen: !! Aaaa wiem kolory nie takie - ale mogę zmienić tylko całe czerwone to grubsze jakieś takie ...

Edytowano przez Pablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie tradycyjna 10tka? z "S" to bywa jak z "M" w beeemce- więcej po polsce jeździ eMek niż bawarczycy wyprodukowali :)  (no ten argument to może nie do końca się u Ciebie sprawdza ;) ) 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.