Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

toldi

cagiva alazurra

Polecane posty

Zaryzykowałbym stwierdzenie, że na seryjnych wydechach brzmi lepiej niż mój Elefant na Akrapović'u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O gratulacje poproszę, jak już będzie definitywny koniec ;)

Jednak nie będzie sto procent oryginał ale nic nieodwracalnego ;)

Na początek zaciski czterotłoczkowe-została mi jedna para i do tego pompa radialna a co!

No i mała zmiana wizualno- kosmetyczna, tzn. stacyjka wędruje na miejsce zegarka, górna pułka jest taka ładna, że szkoda mi ją chować za stacyjką i tą paskudną nakładką z plastiku :P poza tym zegarek jesti tak nieodwracalnie uszkodzony...

A w planach ładny wydech 2w1 ale to w odleglejszej przyszłości, oczywiście hand made inox steel w stylu pasującym do lat 70-tych ;) chociaż oryginał pięknie gada więc ten punkt może się jeszcze zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to chętnie sprzedam alazzurę, do polakierowania owiewki, reszta praktycznie gotowa i odbudowana co do śrubki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo!? ... a na ile ją wyceniasz? ... w prawdzie narazie jestem w trakcie budowy domu ale za rok, jak już będę ogarnięty, będę poszukiwał Alazzurry ... Wrzuć jakieś zdjęcia, jak teraz wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.