Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

miki

Użytkownik
 • Zawartość

  789
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O miki

 • Ranga
  Ducatista Junior

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  Black/Red
 1. Wymiana końcówki wydechu

  Fajnie że nas oświeciłeś zawszę warto "mądrego" posłuchać. Nie wiesz przypadkiem od czego te "marchewy" - bardzo mnie to interesuje Masz dużo wiedzę to powiedz mi jeszcze co z ekologią i normami Euro, teraz weszła chyba 5. Jak sobie z tym radzisz.
 2. Wymiana końcówki wydechu

  MTS to motocykl raczej turystyczny. Więc do długich podróży. Zastanowił bym się nad wymienianiem na pełną wymianą wydechu. Jazda z bardzo głośnym wydechem może męczyć, a dodatkową w niektórych krajach może wzbudzić zainteresowanie służb mundurowych (chociaż większości motocykle mają duże pobłażanie, to czasami bywa inaczej). Ja przy zakupie zdecydowałem się na samą końcówkę, chociaż bardzo kordzika opcja pełnego wydechu. Inaczej robił bym w np. Monsterze lub Sporcie tu bym się nawet przez chwilę nie zastanawiał. Co do samego wydechu akrapa - w końcu jest ładny. Po wymienia wydechu z resetował bym komputer aby się nauczył wszystkiego od początku na nowym wydechu. Ale z pewnością trzeba by się spytać Marcina o szczegóły.
 3. Ja tez bym nie kupił z ulicy czy z budy przy ulicy. Ale dużo ludzi woli cuda, małe przebiegi. Bo jak jest przebieg kilkadziesiąt tys to tragedia lepiej taki z zagranicy kilka tys. A potem się psuje
 4. To jest całe podsumowanie tematu - nawet Bolonia czy Bawaria tak nie zrobi. ,,,,,, I bezwypadkowy, niski przebieg, serwisowany, sprzedam bo nie mam czasu jeździć ..... okazyjna cena do końcu sezonu .... Zdjęcia BMW są cudne
 5. Cena robi cuda. A Polska to kraj cudów.. Przecież nie sadzisz ze ktoś wyda kilkaset PLN za sprawdzenie pojazdu. A numer VIN to dobry pomysł. Powinien być temat z takimi bombami - na stałe przyczepiony.
 6. TU powinno ci zrobić wycenę po ile od ciebie kupią. Dodaj do tego 30-50 % i wystaw na jakiś portalu (bez ceny - czekaj na propozycje). W naszym chorym kraju wraki powypadkowe z dobrymi papierami i małym przebiegiem sprzedają się na pniu - pojazdy nie uszkodzone miesiącami. Jak sprzedawałem auto po kasacji a robiłem to zdalnie przez znajomego (byłem w tedy na wyjeździe zagranicznym) to w kilka dni miałem kilkanaście ofert. Sprzedałem auto jakieś 50% więcej niż proponowało TU. A właściwie handlarz który wygrał aukcje w TU i po telefonie jego dowiedziałem się że od razu miał kupca. Zrobiłem im żarcik i sam wystawiłem na portalu aukcyjnym. I tak jak wyżej napisałem się sprzedał. Przyjechał Pan 1 minutowy rekonesans i po transakcji. Chociaż wyglądał tragicznie - zgnieciony cały przód aż do samej przegrody, rozwalona cała deska i(interesują ich głównie papiery) - za pół roku auto było wystawione jako bezwypadkowy, serwisowane w ASO z małym przebiegiem - po kilku tygodniach ogłoszenie zniknęło. Widać ktoś kupił bezwypadkowe auto Więc nie baw się tylko wystaw i sprzedawaj. Pechowego pojazdu trzeba się pozbyć jak najszybciej, a twój jeszcze nie wygląda źle dla handlarza. Szybko się sprzeda. Chore jest tylko to że pojazd teoretycznie skasowany nie jest wyrejestrowywany - bez ponownej rejestracji. A TU nie sprzedaje go do stacji demontażu / recyklingu części. Tak jest w innych krajach - pojazd ma zakaz rejestracji na terytorium danego kraju.
 7. Idzie nowe? Diavel 2019-2020

  Ceny jak X czyli od 88 do 99 tys PLN. A jak kupować to tylko wersje S
 8. Posiadać MTS i zasłaniać chłodnicę kartonem ...
 9. Multi 950 vs 1200 warto dopłacać ?

  Blednę jest stawianie dużej MTS wyżej niż malej MTS. To są inne motocykle chociaż nazwa jest podobna. Jak już Marcin prowokuje to bardziej BMW x5 w stosunku do x1. Mała MTS jest mniejsza i bardziej poręczniejsza jeżeli ktoś się codziennie dojeżdża motocyklem po zatłoczonym mieście. Mniejsza moc łatwiej wykorzystać szczególnie jak ktoś zaczyna. nie potrzebuje więcej - jeździ solo. Jak zawszę na końcu zostaje cena. Z pewnością wolał bym małą MTS nową niż używaną duża MTS.
 10. Multi 950 vs 1200 warto dopłacać ?

  Warto nie warto. Zadaj sobie pytanie jakie masz oczekiwania w stosunku do moto. Jazda testowa obowiązkowa - nie czytaj prospektów Mi duża MTS nie odpowiada. Za kilka dni będzie prezentacja nowych modeli - zobaczymy co zaprezentują. Może będzie mała MTS enduro bo tu jest luka w ofercie. To nawet bym się nie zastanawiał
 11. MTS 1260 S uwagi

  Rzeczoznawca nie jest bogiem. Rożne rzeczy wpisują na dyktando TU. Trzeba dochodzić swoich strat, jak się nie do to sądownie. To są banalne sprawy. Wycena biegłego+notatka policji i pozew sprawa najczęściej kończy się po dwóch posiedzeniach - sąd powołuje swojego biegłego. To są dość proste sprawy max2 lata. TU najczęściej się nawet nie odwołują. Koszty sądowe to wydatek w moim przypadku 100-150 PLN plus (stała+ 5% wartości sporu) wycena rzeczoznawcy 250-350 PLN.
 12. MTS 1260 S uwagi

  Bardzo często na tych rondkach - zresztą na całej 50 w okolicy Warszawy jest podobnie. Tam bardzo dużo TIRów jeździ. A tam w Mszczonowie już kilka razy mi autem tył zarzucało - przy dość małych prędkościach - nawet jak jest czysty asfalt - ciasne ronda. Tam jest często syf żwiry , oleje, pozostałości betonu itd. Trzeba tam bardzo uważać - szczególnie po deszczu. Oczywiście w takim przypadku odpowiedzialność jest na zarządcy drogi to z jego OC dokonujesz naprawy (podobnie jak przy uszkodzeniach nawierzchni) . Policyjna notatka, zdjęcia i występujesz o pokrycie szkód. PS. Dobrze że <font color='red'>[desmo]</font> cała
 13. Nie porównuj motocykla z innej dekady z tym i aktualnymi. To są zupełnie inne motocykle, wyprodukowane pod innego klienta w innych realiach technologicznych. Kraj tu nie ma znaczenia. Postaw to twoją Hondę koło dzisiejszej Hondy .... .
 14. Ja mam Enduro 2017 i ja temperaturę mam w drugą stronę najczęściej mam w okolicy 80 i wystarczy trochę postać lub poturlać się w korkach i już mam powyżej 90 szczególnie jak jest ciepło. Zresztą w Diavelu było podobnie tam jeszcze szybciej temperatura rosła.
×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.