Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Asty

Użytkownik
 • Content count

  290
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Asty

 • Rank
  Ducatista Junior
 • Birthday 06/15/67

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  zachodniopomorskie
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  Multistrada 1200 S
 • Gadu Gadu
  brak
 • Tlen
  brak
 • Skype
  brak

Recent Profile Visitors

768 profile views
 1. Bez urazy, ale swego czasu zakupiłem nakładkę do tylnego koła MTS 1200S w Larssonie i ani razu jej nie użyłem-masywna, ciężka, więc odsprzedałem koledze z forum ze stratą-zapłaciłem ponad 100 zł a odsprzedałem za 70,00 zł i zakupiłem u Cinek78 coś, co mieści mi się pod siedzeniem i ogarnia zarówno tylne, jak i przednie koło, ale kto co lubi, jednak wybacz-klucz o wymiarach 65 cm mało średnio a nawet wręcz kiepsko nadaje się na wyjazdy gdziekolwiek, to już lepiej tą nasadkę Larssona było by wozić, niemniej wolę coś takiego : https://allegro.pl/oferta/ducati-klucz-kola-2w1-1098-1199-multistrada-diavel-8515627616
 2. Monster 696

  Faktycznie, po tablicy widać, że moto z zachodniopomorskiego-Koszalin prawdopodobnie. Zapytam w grupie Ducati Szczecin, czy ktoś nie zna historii tego "moto". Na zdjęciach prezentuje się dobrze, jednak Picek ma racje, że są pewne wątpliwości, bo sprzedaż od osoby prywatnej na fakturę VAT, poza tym opis "nazbyt zachęcający" moim zdaniem, ale warto sprawdzić, może faktycznie "igła" .
 3. Ten typ tak ma, podobnie jak Multistrada, tj. ciężko kręci, ale zapala
 4. Tak, jak kolega napisał, też na te kierunki zwróciłem uwagę i znalazłem takie ogłoszenie, fakt, że inne pieniądze, ale chyba w oryginale wszystko, a ponegocjować zawsze można, tym bardziej, że zima idzie : https://www.otomoto.pl/oferta/ducati-996-998-stan-kolekcjonerski-wzorcowy-z-de-gwar-dowoz-fv-ID6BFt4I.html#gallery-open
 5. MTS vs nawigacja TOMTOM

  Ja mam dwie navi TOMTOM`a tj. 450 a obecnie 550 i nie pamiętam, by DMS łączył się z którąkolwiek. Łączy się z telefonem, z interkomami i tak naprawdę nie wiem, o co kaman, bo zarówno jak korzystałem z 450-tki, a obecnie z 550, to na wyświetlaczu mam informacje, kto do mnie dzwoni, ba, nawet jak esemesa dostanę, to pojawia się ikonka, ino bez powiadomienia od kogo dostałem. Jak masz połączony z zestawem słuchawkowym telefon i z DMS, oraz z navi, to powinieneś widzieć, kto do Ciebie dzwoni, itp. Może to kwestia ustawień w telefonie? Podobnie z muzyką z telefonu, bo w DMS mam aktywne te iconki, tylko nie słucham, bo nie mam w telefonie muzy. Co daje połączenie navi z DMS tak naprawdę Twoim zdaniem? Patrz zdjęcia: od lewej TOMTOM 450 po prawej TOMTOM 550 takie mam połączenia przez BT i wydaje mi się, że nie ma takiej możliwości a i potrzeby, ale oczywiście mogę się mylić, aż sprawdzę przy nadarzającej się okazji, poza tym, jak w najnowszej navi TT 550 wrzucam opcję "dodaj urządzenie"(patrz zdjęcie pojedyncze-tj., ostatnie) , to pojawia się albo telefon, albo zestaw słuchawkowy, także chyba nie ma tej opcji, moim zdaniem ale mogę się mylić.
 6. Lagi przod - uszkodzenia

  A ktoś czegoś w pobliżu nie szlifował, ciął lub spawał? Z której to strony te uszkodzenia, tzn. z boku czy z przodu i czy tylko na lagach?
 7. Usunięcie kata w MS 1260

  No, to jaszcze poczekam , bo w 1200S DVT pewnie podobnie .
 8. Ja w swojej MTS 1200S zmieniłem przy przebiegu ok. 20 tysięcy km, trochę profilaktycznie, ale tylna zębatka już szczerzyła zęby . Ta ostatnia przypadłość u Ciebie(1260S), to może poluzowały się śruby tylnej osi, czy łańcuch strzelił jednak.
 9. Monster 1100 okazja?warto?

  Ciężko doradzić cokolwiek na odległość. Ogłoszenie już nieaktualne, to chyba już podjąłeś decyzję. Z naszej grupy z zachodniopomorskiego niewiele się dowiedziałem. Jeżeli kupiłeś, to niechaj dobrze służy i bezawaryjnie jeździ, chociaż pamiętaj, że zawsze warto po zakupie mniejszy lub większy przegląd zrobić, tak dla siebie przede wszystkim nie wspominając o moto Daj znać, co i jak.
 10. Monster 1100 okazja?warto?

  Zapytałem na zamkniętej grupie Ducati w zachodniopomorskim, czy ktoś zna motocykl i kierownika. O ile będą jakieś wieści, to dam znać.
 11. Monster 696 - kupować?

  Podejrzana sprawa, lepiej dobrze sprawdź, czy dzwona nie miał, albo po kradzieży- ktoś wyłamywał, bo po parkingówce, to wątpię, żeby aż tak poszła, żeby ogranicznik skrętu wyłamała. Chociaż sprzedawca jest szczery, bo nie ukrywa, że od kierownicy, ale jeżeli dla niego to normalne, to niech sobie jeździ dalej tym motocyklem. Jak znasz VIN i motocykl był serwisowany, to może w systemie cos będzie, chociaż jak naprawiany poza aso, to niestety nie znajdziesz wzmianki o naprawie. Najlepiej przed zakupem podjechać do kogoś i sprawdzić o co kaman.
 12. Monster 696 VIN?

  Tak, jak kolega powyżej napisał, chociaż to trzeba było wcześniej sprawdzić moim zdaniem . Są jakieś bezpłatne strony ponoć, ale moim zdaniem niewiele to warte. O ile motocykl był serwisowany w serwisie Ducati, to jest jakaś szansa, że ma historię, więc może przy okazji przeglądu "pozakupowego" warto w serwisie zapytać, co i jak z tym motocyklem było robione. Dałeś w dziale skradzione, hmmm, aż takie podejrzenia masz?!
 13. MTS 1260 S uwagi

  No, ja mam w 1200S i tak, jak mówią w serwisie, żadnych problemów z otwieraniem, zamykaniem, ino u mnie się taka kontrolka nie wyświetla, po wyłączeniu zapłonu, jak Miki napisał, mam ok. 30 sekund na otwarcie-działa bez zarzutu. No, ale to Ci nie pomoże .
 14. MTS 1260 S uwagi

  Dostawcy tak, wiadomo że ci sami, ale może chociaż jakość montażu lepsza, niemniej nie jest to warte kilku tysięcy, by się przekonać, ale dzisiaj gdybym miał do wyboru salon PL a w Niemczech i nikłą różnicę, np. 1000,00~1500,00 zł ,to bym u zachodnich sąsiadów brał, tym bardziej, że za miedzą ich mam.
 15. MTS 1260 S uwagi

  Może jakością montażu ?! A z nimi też można negocjować, zwłaszcza jak się ma jakieś dojścia albo długo stoi w salonie i łapiesz się na wyprzedaż rocznika. Wolałbym trochę dołożyć i oszczędzić sobie różnych przypadłości, jak wcześniej przerabiałem a i kolega teraz.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.