Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Pawel Rymek

Użytkownik
 • Content count

  46
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Pawel Rymek

 • Rank
  Ducatista Newbie

Firma

 • Nazwa
  Rymek Race Designs

Inne

 • Kraj
  Francja
 • Miasto
  Paryż
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  1098S (replika R) & RC8R Track
 • GSM
  +33622456411
 1. Pawel Rymek

 2. Monster 796 trzebnica

  A może pojechali monstera obejrzeć a on ich zjadł :-D
 3. Monster 796 trzebnica

  Moja kobieta i ja możemy podjechać w tygodniu jakoś.. Ja jeździć jeszcze nie mogę bo wciąż składam się do kupy po wypadku ale ona tak.. A mechanicznie obczaić mogę bardzo dokładnie :-)
 4. Pokaż swojego superbike`a.

  I wszystko jasne :-D To teraz zabierajcie sprzęty i do mnie na tor pod Paryżem ;-) Porównamy z moim austriackim potworem ;) Ps. Chyba musimy was na "kawkę" odwiedzić i na żywo obczaić
 5. Pokaż swojego superbike`a.

  No właśnie nie.. Oskar kiedyś zmienił ale to dawno raczej było, ale on także nie używał tylnego hamulca.. sprawdziłem wyregulowane było dobrze..
 6. Pokaż swojego superbike`a.

  Dziękuję.. Powoli wszystko zaczyna mieć sens.. Za moto wezmę się jak wrócę z rekonwalescencji.. Tak po 25tym powinienem być już w stanie coś pogrzebać.. Ale też taki samo tok myślenia mam jak J-999
 7. Pokaż swojego superbike`a.

  Szukam.. Ale na razie nie bardzo mogę zajrzeć bo troszkę mnie na....la wszystko.. Oczywiście że zapodam bo takie cuda działy się już kiedyś w UK i US..
 8. Pokaż swojego superbike`a.

  Moto kosmetyka.. Ja jeszcze parę tygodni i powinno być ok :) Z tą koncentracją zgadzam się 100%.. Od prawie dwudziestu lat jeżdżę w góry od ponad 10 w najwyższe także i tam to jest wyrocznia.. Ale tutaj dochodzi czynnik niezależny odemnie niestety.. awaria tylnego zacisku dosłownie.. pytanie tylko dlaczego bo to że miałem szczęście to wiem.. Minutę wcześniej a nie byłoby co zbierać (czytać winklowy amok..)
 9. Pokaż swojego superbike`a.

  Mi moje nawyki z toru uratowały życie.. tor to nie tylko szybkość ale także kontrola i wyczucie sprzętu oraz opanowanie w trudnych sytuacjach.. Nie spanikowałem wiedziałem od razu co się dzieje z moto i wiedziałem chwilę później,że tym razem muszę szybko wytracić chociaż trochę prędkość i sprobowac wejść w taki ślizg, żeby nie wylecieć z zakrętu w drzewa.. Udało się, żyję i będzie ok ale bez lat szkoleń i jazd na różnych torach i w różnych warunkach nie miałbym żadnych szans... Taka jest prawda odnośnie nawyków..
 10. Pokaż swojego superbike`a.

  Jaki tor.. Poniżej dopuszczalnej wracałem do domu już.. Całość zaczęła się przy 81 km/h... Na prostej drodze przed zakrętem.. Wolno bo już mi się nie chciało i paliwa mało było.. A dukacik wypić lubi..
 11. Pokaż swojego superbike`a.

  Trochę inne ujęcia mojego kochanego "dukacika".. Niestety nie jest już taki piękny ale dzielnie zniósł glebowanie pod koniec sierpnia.. Ja troszkę bardziej się obiłem ale będzie ok ;-) (koniec marzeń o starcie w Le Mans 24h na KTM w tym roku, 7 złamań, obite biodro i płyn w plucach.. ale ninja nie może być miętka ;-)) Założę odzielny wątek bo historia dość dziwna i może wspólnie uda nam się ją do końca rozwikłać ale z tego co szukałem zdarzały się takie akcje już w historii.. Ps. Prędkość widoczna na fotach jest zaniżona, zacisk sie zblokował.. i ne udało mi się uratować mimo wszystkich znanych mi metod, ale przynajmniej nie wyleciałem z drogi w drzewa..
 12. U mnie oddali by ją za 13tys bo to honda i ciołki ;)
 13. No masakra.. Tylko salon i zamiast tv :-D
 14. Bardziej chodziło mi o radialne.. A w ich miejsce najprościej M34 brembo.. Jest ich bardzo dużo i łatwo dostępne za rozsądne pieniądze.. A różnica natychmiast wyczuwalna :-)
 15. hamulce 999 porównując do s4rs będą mniej "ostre" bo to poprzednia technologia i nie monobloki ... dlatego jak wcześniej pisałem warto zmienić na takie same jak np w s4rs .. ja śmigam cały rok i nie bądźmy mięczakami .. na mokrym tez się da tylko troszkę trudniej ;) a z tego co pamiętam była chyba wersja 999R z takimi hamulcami?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.