Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Kwinto

DOC
 • Content count

  787
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Kwinto

 • Rank
  Ducatista Junior
 • Birthday 08/16/76

Inne

 • Miasto
  Łomża
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  M696, Diavel CarbonRed
 • GSM
  606994993

Recent Profile Visitors

1108 profile views
 1. Ducati ST2 2001r Salon PL

  Dej to pod koc i czekaj. Ewidentnie to nie czas na sprzedaż tego modelu.
 2. Monster 1100 okazja?warto?

  Masz komplet kwitów to z czym tu walczyć ;). Umowa, badanie, oc i tłumaczenie. Powinieneś dostać miękki dowód i to tyle. Masz gdzie to podjedź zrób sobie przegląd po zakupowy. Komputer, płyny, luzy zaworowe o gumach czy napędzie nie muszę wspominać. Później tylko latać i się cieszyć.
 3. Monster 1100 okazja?warto?

  Zapytaj skąd wziął ceny akcesoriów czy serwisu olejowego. Część podał w euro część w pln. Rozumiem że to co w pln zrobił sam. Tylko po co ktoś np. lakieruje felgi w nie zarejestrowanym moto, które jest na handel. Moim zdaniem nie ma okazji a to moto opisane zgodnie ze stanem faktycznym powinno kosztować 21-25 tyś. Tu kosztuje 17,9 tyś w tym zarobek sprzedającego, ciekawe :)
 4. Ustal co to za "lokalna firma" ściągająca włoskie motocykle. Jeśli tak jest faktycznie to pewnie obiła się o uszy, komuś z forum. Dobrze by było looknąć na fakturę zakupu z tej firmy. Ściągam motocykle i zdarzają mi się też egzemplarze niesprawne, sprzedając zamieszczam o tym info na f-rze. Piszesz trochę pokrętnie ale wynika z tego że po przyjeździe do Polski moto miało 2 właścicieli i u żadnego nie zagrzało miejsca, trochę niepokojące. Tak czy inaczej zleć dokładne oględziny motocykla. Powodzenia.
 5. Wstaw to w odpowiednim miejscu na forum i podaj cenę.
 6. Monster 696 VIN?

  Przy okazji może warto wrzucić więcej danych motocykla tak dla potomnych :P
 7. Ducati 999s żółty

  Mam podobne zdanie jak kolega, według mnie zawias z przody powinien być cały złoty, brakuje też Ohlinsa
 8. Klasyk na tor - budowa,mam nadzieję

  Świetny jest :)
 9. hanlebar bag

  Na miliony drobnicy bardzo dobrze sprawdziła mi się torba na udo z Dainese. Mocujesz jak pasek do spodni plis dopinasz no uda. Nie przeszkadza, nie przesuwa się i ma tą przewagę, że tej drobnicy z kieszeni nie zostawiasz przy motocyklu jak gdzieś łazisz, bo chciał nie chciał masz ją przy sobie ;).
 10. Rdza w baku.

  Kwestia zaawansowania korozji. Czyściłem nalot z rdzy samą ropą i później płukaniem wodą pod dużym ciśnieniem. Inny mocno zardzewiały doczyściłem Fosolem - odrdzewiacz na bazie kwasu.
 11. Próbowałem sobie to jakoś wyobrazić i powiem Ci, że po kilku sezonach na 696, które samo w sobie nie jest jakoś szczególnie wygodne i zmusza kierowcę do schylonej pozycji (no jak to naked) to chyba będzie ciężko na tym moto wyprostować sylwetkę i wymusić pozycję bez podkurczonych nóg,
 12. Nie ma odrębnej techniki jazdy na Ducati :P. Zwyczajnie musisz wyczuć motocykl czy to włoszczyzna czy sushi. Wszystko przyjdzie z czasem.
 13. Generalnie 696 tak ma, nie chodzi płynnie jak japończyki. Ja też robiłem prawo jazdy na japonii a pierwszym moto było 696. Miałem podobne odczucia. Motocykl nie powinien jednak szarpać nadmiernie, chociaż dobrze pamiętam że przy jeździe parkingowej czasem trzeba było użyć sprzęgła czy odrobiny gazy by upłynnić jazdę. Ja z czasem to szarpanie polubiłem :)
 14. Monster 1100 2010r po dużym przeglądzie dodatki

  Tak z ciekawości - paski bez osłon to dobry pomysł ? Chybna powinieneś dorzucić cenę. Był kiedyś taki zwyczaj pilnowany przez Admina :P
 15. Owiewka pod silnik Monster 696

  W swoim czasie tez mi się marzyła taka owiewka. Nowych w Polsce nie znalazłem. Za granicą zamówiłem Puiga, pasował mi, karbonowy, dosyć skromny, nie przerysowany po tygodniu dostałem info że nie ma i nie będzie. Puig nie ma ich już w swojej ofercie. Szukaj na portalach aukcyjnych we Włoszech może coś upolujesz.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.