Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Kwinto

DOC
 • Content count

  799
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Kwinto

 • Rank
  Ducatista Junior
 • Birthday 08/16/76

Inne

 • Miasto
  Łomża
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  M696,Diavel,Suzuki GS550E 80'
 • GSM
  606994993

Recent Profile Visitors

1243 profile views
 1. Ducati Panigale 1299S

  Zgodnie z zasadami wrzuć cenę.
 2. Nie odpala .

  Rozbierz starter. Przedmuchaj, przeczyść styki. Może dosłało się trochę wilgoci. Widziałem już takie akcje w motocyklach dotyczyły jednak znacznie starszych motocykli.
 3. W przypadku pytań piszcie, dzwońcie tu lub poprzez OLX. https://www.olx.pl/oferta/vespa-lx-125s-polski-salon-niski-przebieg-CID5-IDBlXTZ.html#7c51fb6895;promoted Pozdrawiam
 4. Aprilia Caponord 1200 Travel Pack

  Co się dziwić, jak dbasz tak masz nawet przy sprzedaży :). PS. Chyba mu nie wspomniałeś, że to włoski sprzęt i biegi wrzucamy dźwignią z prawej strony :P
 5. Wygląda na zgodny z opisem reszta to wróżenie ze zdjęć z drugiej strony masz idealną sytuację jako kupujący - motocykl krajowy, serwisowany, masz faktury. Zweryfikuj motocykl i faktury w salonie, przejedz się i myśl ... . Dopytaj o wydechy, czy wymienione tylko końcówki czy cały układ razem z ECU, zweryfikuj stan opony z tyłu bo wygląda na słabą. Jeśli wszystko jest ok bo bierz, motocykl moim zdaniem ma fajną cenę.
 6. Import ducati z Włoch ?

  Przyznam, że było info o takiej możliwości w przypadku posiadania motocykla z ważnym TUV i bez istotnych przeróbek - tyle usłyszałem w urzędzie w Łomży. Niestety nigdy tego nie doświadczyłem. Ostatni motocykl rejestrowaliśmy w lipcu i wymagano od nas tłumaczeń. Ale ... każdy z nas doświadczył chyba sytuacji w urzędzie gdzie co kraj to obyczaj także daję wiarę a koledze szukającemu Ducati zwyczajnie radzę dopytać w urzędzie jak to jest u niego. Ja sam kolejnym razem będąc w UR "docisnę" temat - może warto ;).
 7. Import ducati z Włoch ?

  To S4R zna większość z nas. Jak to nie Twój budżet pozostaje jedynie żałować bo dla mnie to pewniak. 3200-3500 euro na S4R to nie jest dla mnie budżet na ten model. Sprawdź sobie ceny S4R w Niemczech i porównaj z tymi z Włoch czy nawet tym co masz obecnie w kraju. Dorzuć do tego koszt i ryzyko wyjazdu i przemyśl czy warto. Pamiętaj że to tylko moje zdanie.
 8. Import ducati z Włoch ?

  A to z Włoch nie trzeba a z Niemiec tak ? Ciekawe ... :P https://www.motofakty.pl/artykul/koszt-rejestracji-motocykla-i-motoroweru-2019-wniosek-oplaty-dokumenty.html
 9. Import ducati z Włoch ?

  Tak samo jak w całej UE. Nie ma podatku ani akcyzy. Sprowadzasz robisz pierwszy przegląd, tłumaczysz dokumenty, wykupujesz OC i z tym rejestrujesz motocykl na tzw miękki dowód rej. który urząd wymieni Ci na stały mniej więcej po 3 tygodniach. Jeśli motocykl ma ważne badania techniczne prawdopodobnie będą one również honorowane u nas, tak jest z niemieckim TUV więc nie sądzę by z włoskimi badaniami technicznymi mogło być inaczej. Koszt badania technicznego to 62 pln, tłumaczenie 70/90 pln w zależności od biura, koszt rej. okolice 185 pln. PS. a czego szukasz, bo staram się być z krajową ofertą na bieżąco i w sumie nie dostrzegam posuchy
 10. Sprzedam Ducati Panigale 899 zawiecha Bitubo

  Cena zaskakuje i to pozytywnie. Życzę szybkiej sprzedaży i jeszcze szybszego powrotu do zdrowia i motocykli :)
 11. Ducati ST2 2001r Salon PL

  Dej to pod koc i czekaj. Ewidentnie to nie czas na sprzedaż tego modelu.
 12. Monster 1100 okazja?warto?

  Masz komplet kwitów to z czym tu walczyć ;). Umowa, badanie, oc i tłumaczenie. Powinieneś dostać miękki dowód i to tyle. Masz gdzie to podjedź zrób sobie przegląd po zakupowy. Komputer, płyny, luzy zaworowe o gumach czy napędzie nie muszę wspominać. Później tylko latać i się cieszyć.
 13. Monster 1100 okazja?warto?

  Zapytaj skąd wziął ceny akcesoriów czy serwisu olejowego. Część podał w euro część w pln. Rozumiem że to co w pln zrobił sam. Tylko po co ktoś np. lakieruje felgi w nie zarejestrowanym moto, które jest na handel. Moim zdaniem nie ma okazji a to moto opisane zgodnie ze stanem faktycznym powinno kosztować 21-25 tyś. Tu kosztuje 17,9 tyś w tym zarobek sprzedającego, ciekawe :)
 14. Ustal co to za "lokalna firma" ściągająca włoskie motocykle. Jeśli tak jest faktycznie to pewnie obiła się o uszy, komuś z forum. Dobrze by było looknąć na fakturę zakupu z tej firmy. Ściągam motocykle i zdarzają mi się też egzemplarze niesprawne, sprzedając zamieszczam o tym info na f-rze. Piszesz trochę pokrętnie ale wynika z tego że po przyjeździe do Polski moto miało 2 właścicieli i u żadnego nie zagrzało miejsca, trochę niepokojące. Tak czy inaczej zleć dokładne oględziny motocykla. Powodzenia.
 15. Wstaw to w odpowiednim miejscu na forum i podaj cenę.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.