Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

KejTi

DOC
 • Content count

  411
 • Joined

 • Last visited

About KejTi

 • Rank
  Ducatista Junior
 • Birthday 08/08/87

Inne

 • Kraj
  Polska / Hiszpania
 • Miasto
  Wrocław / Mallorca
 • Płeć
  Kobieta
 • Motocykl
  był 695 i s2r800

Recent Profile Visitors

2092 profile views
 1. KejTi

 2. Pokaż swojego Monstera

  Oooo woOooW!! Zakochałam się!! Genialny pomysł i świetne wykonanie!! :wub:
 3. Pokaż swojego Monstera

  Jakie piękne Love Story z Happy Endem :wub:
 4. Pokaż swojego Monstera

  Buell chciałabym Ci podpowiedzieć, że w jednym poście możesz zacytować parę osób, oszczędzi Ci to czasu i powtórzeń ;) Jak dla mnie, to ona jest piękna! :) Jeśli natomiast chciałbyś się pchać w złoto, to nie tylko lagi, ale również w dodatki, wtedy to rzeczywiście miałoby sens ;)
 5. Pokaż swojego Monstera

  W grudniu zaczynam modyfikację, a planowe zakończenie jej dopiero na początek nowego sezonu... Tak więc zima będzie pracowita ;)
 6. Pokaż swojego Monstera

  Mioo oj tam, oj tam o gustach się nie dyskutuje :P Ja od grudnia wreszcie zabieram się za swoją ślicznotę... Tam się utnie, tu się utnie i kto wie? Może helikopter zbuduję :D Buell ładna włoszka ;)
 7. W swojej 695 rozbrajałam licznik na części (gdzieś nawet jest z tego post), jeśli chcesz to mogę spróbować Ci to zrobić ;)
 8. Pokaż swojego Monstera

  Redjasper a powiedz mi, bo widzę, że dość sporo przeczyć było. Czy była ona jakoś zabezpieczona przed deszczem, żeby przez szew nie wsiąkało w gąbkę?? Jeśli chodzi o tapicera do kanap motocyklowych, to we Wrocławiu mamy magika w tych sprawach. Robiłam u niego oraz masa znajomych i ma fach w ręku :)
 9. Pokaż swojego Monstera

  Och! Nie przypominajcie mi miłości mego życia! :D Ale całe szczęście mam ją na oku, bo lata nią Mateusi i wie jak o nią zadbać, by nadal była prawdziwą damą ;)
 10. Pokaż swojego Monstera

  Piękna sztuka, tylko pozazdrościć! :)
 11. Monster 696 a może 695?

  Ciii.... ja też już mam s2r ;) Ale nie powiem, moja ex 695 (którą aktualnie ujeżdża Mateusi) to wyjątkowy egzemplarz, do dziś patrzę na nią z łezką tęsknoty w oku... To była miłość od pierwszego wejrzenia, no i moja pierwsza duka (wcześniej dwa japońce), więc sentyment zawsze będzie :D A tak pokrótce, zgodzę się z chłopakami z jedną rzeczą, nie wierz w "tanie" egzemplarze, mierz siły na zamiary, przecież zawsze po dwóch latach można zmienić motocykl na inny. Nie wiem też czy masz już jakieś doświadczenie, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z motocyklami...
 12. Monster 696 a może 695?

  Ducati Monster 695 – włoski motocykl typu naked bike produkowany przez Ducati w latach 2007–2008. Jest to model przejściowy, który łączy klasyczny wygląd pierwszej generacji rodziny Monster z nowoczesnym silnikiem z Ducati Monster 696. Źródło Wikipedia
 13. Monster 696 a może 695?

  Najpierw zapraszamy tutaj, co by dopełnić formalności i ładnie się przywitać ;) A co do modeli 695 czy 696, w 2013r stałam przed tym samym dylematem... Z oczywistych dla siebie względów wzięłam 695 z 2007r. Przecież ta stylistyka dawnych lat przebija wszystko! A mechanicznie? Odpowiedz sobie sam - przecież w produkcji jest między nimi tylko rok różnicy :P Bierz to, w czym się zakochałeś, a gwarantuję, że nie będziesz żałować!! :D Kobiet z samego rozsądku przecież też nie wybierasz... Heh ;)
 14. Diavel dla początkującego

  Michał gratuluję!! Witaj zatem wśród oficjalnych riderów :D (sorry za off-top)
 15. Diavel dla początkującego

  Michał, to już zdecydowanie rozsądniejsze podejście, niż porywanie się z motyką na słońce. Jednakże, to nie tylko zrobione km, ale również czas jest wyznacznikiem nabywanej wiedzy i umiejętności, a dowiesz się o tym dopiero po swoim pierwszym sezonie i pierwszej zimie ;) 3mam kciuki za egzamin! Daj znać jak poszło :)
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.