Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Jaras

Użytkownik
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

About Jaras

 • Rank
  Ducatista Newbie

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  Diavel 2015 Carbon Termi

Recent Profile Visitors

153 profile views
 1. DIAVEL 24000 km - uwagi...

  Witaj, Zgadza się, w tzw. międzyczasie znalazłem informację na jednym z zagranicznych stron. Szkoda, że w instrukcji Rizomy nic o tym nie napisal, mogłem jeszcze zgubić sprężynę. Kulkę znalazłem między kostkami pozbruku i dzisiaj po południ wszystko ponownie zmontowałem. W lewej górnej części cylindra siedziała sprężynka w otworze, wcisnąłem paluchem kulkę i nasunąłem na nią pokrętło. Skręciłem i klik, klik działa :) Dzięki nie mniej za podpowiedź. Pozdr . JN.
 2. DIAVEL 24000 km - uwagi...

  Witam, Mam pytanie dot. pokrętła regulacji tylnego amortyzatora, kilka razy je regulowałem i jeżeli dobrze zapamiętałem, dało się je ustawić o trzy kliknięcia w lewo lub w prawo. Zmieniłem ostatnio fabryczne, plastikowe pokrętło na czarne, aluminiowe rizomy, teraz jednak mogę kręcić je swobodnie, bez żadnych wyczuwalnych kliknięć i oporu. Pytanie, czy mi się zdawało z tymi kliknięciami, czy coś może się rozszczelniło i/lub wypłynął jakiś płyn z tego mechanizmu regulacji i dlatego można swobonie kręcić od oprou do oporu? Z góry dzięki za ewentualne sugestie. Pozdr. JN
 3. Witam, u mnie mały problem z silnikiem. Podczas postoju, kiedy odpalam na luzie (stoi na bocznej stopce), często silnik gaśnie. Czasem pokreci krócej, czasem dłużej. Wydech zmieniony na akcesoryjny Termignoni. Na razie nie mam wgranej innej mapy silnika dla wydechu otwartego. Przebieg bardzo mały, praktycznie fabrycznie nowy. Podczas, kiedy silnik gaśnie żadna kontrolka lub komunikat o błędzie się nie wyświetla. Czy to problem z koniecznością zmapowania silnika, czy trzeba coś pozmieniać z poziomu oprogramowania serwisu. Paliwo shell nitro Racing+ 100. Dziękuję za ewentualną poradę.
 4. XDiavel - pierwsze wrażenia :)

  Witam, Byłem u jednego z dealerów DUCATI, widziałem X'a w wersji zwykłej i S. Oba miały widoczne wady lakiernicze na zbiorniku paliwa. Wady nie zauważyłem ja, tylko osoba z Salonu, która wskazała mi, gdzie na obu egzemplarzach "czarnych" one wystepują. Wyglądało to na wadę "fabryczną", czym spowodowaną to nie wiem, przed zakupem sugeruję obejrzeć ten motocykl w dobrym świętle. Malowanie zbiornika jest niestety "błyszczące" i w złym świetle refleksy maskują niedoskonałości lakiernicze powstałe na etapie produkcji. Jak dla mnie to motocykl czysto "paradny" do tzw. jazd "bulwarowych" przejazdów przez miasto, o gustach się jednak nie dyskutuje. Zapewne zyska swoje gorno "wyznawców" ja wolę mojego czerwonego carbona 2015 z wydechem termi :) Pozdrawiam.
 5. Witam, Czy ja mogę się też podpiąć pod tą prośbę i dostać manuala w PL?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.