Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Mateo86

Użytkownik
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Luz w układzie napędowym

  Witam, Co jest przyczyną przytartego wahacza ? Naciąg łańcucha wydaje się prawidłowy.
 2. Dzięki za pomoc, tak jak napisałeś poluzowały się śrubki i wystarczyło dokręcenie. Zamykam temat. Pozdrawiam
 3. Witam, proszę o pomoc, zauważyłem w moim Monsterze 796 wyciek oleju w okolicach chłodnicy oleju. Prawdopodnie w okolicy połączeń skręcanych pomiędzy wężem magistrali olejowej, a chłodnicą oleju. W jaki sposób zabrać się za uszczelnienie ? Pozdrawiam
 4. Owiewka w Ducati Monster

  Witam, co sądzicie o montażu owiewki w Ducati Monster 796 czy jej niewielki rozmiar ma jakiekolwiek zastosowanie czy tylko dodatek estetyczne ?
 5. Dalej nie wiem co było (jest) przyczyną, dzisiaj motor palił bez żadnych problemów. Możliwe że jest to tak jak kolega wpominał czujnik luzu :) dziekuje za pomoc :)
 6. Witam, Proszę o pomoc, jestem szczęśliwym posiadaczem Monsterka 796 ABS, niestety nie uzyskałem informacji od poprzedniego właściciela jakim poprzednio był zalany olejem. Po spuszczeniu okazał się strasznie zabrudzony, wyglądał że był koloru czerwonego. Czy jeśli zalałem go olejem Motul 15W50 V300 (koloru zielonego) jest to dobra decyzja ?
 7. Jaka cena Cię interesuje ?
 8. Witam, Proszę o pomoc, z Moim Monsterkiem 796 ABS - po wymianie oleju oraz filtra powietrza występuje problem z paleniem, monster odpala tylko po wcisnięciu sprzęgła. Zaznaczam że nie zawsze świeci się kontrolka biegu "N" lecz po puszczeniu sprzęgła koło się nie obraca. Pozdrawiam
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.