Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

dagon_smith

Użytkownik
 • Content count

  34
 • Joined

 • Last visited

About dagon_smith

 • Rank
  Ducatista Newbie
 • Birthday 07/01/85

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  Wola Rowska
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  Multistrada 1260S

Recent Profile Visitors

208 profile views
 1. MTS 1260 S uwagi

  jak jesteśmy już przy śrubach to dziś zauważyłem że coś mi gmol po prawej stronie się trzęsie, zatrzymałem się i co znalazłem...
 2. 1260s montaż - halogeny / ledy

  Daj znać o co chodzi z tą stopą boczną, ja jak byłem ostatnio to tylko o akcji na quickshifter mi powiedzieli.
 3. MTS 1260 S uwagi

  Wczoraj zrobili mi uprade softu i mam podobne odczucie, zdecydowanie mniej się "trzęsie" na niskich obrotach i mam wrażenie że lepiej idzie od dołu.
 4. MTS 1260 S uwagi

  W czwartek mam serwis w Liberty mam nadzieje że wszystko będzie ok. PS. Twierdzą że mają już nowe filtry (nowy indeks) i że te już są dobre:)
 5. MTS 1260 S uwagi

  Byłeś może już to poprawić?? bo mam plan udać się na serwis i był bym bardzo zawiedziony gdybym stracił możliwość przełączania trybów podczas jazdy.
 6. MTS 1260 S uwagi

  U mnie to samo zrobiłem serwis w ASO po 1000 km, filtr zaczął zaczął ciec po około 1000 km, pojechałem na serwis, umyli i powiedzieli że wymienili filtr na nowy (pisałem o tym wyżej) znów przez jakiś 2000 km był spokój a później to samo, powinienem znów to im zgłosić ale nie miałem czasu akurat podjechać więc sam go wziąłem odkręciłem przeczyściłem i przesmarowałem olejem i do końca sezonu miałem spokój ale teraz po zimie zrobiłem około 300 km i problem wrócił, wiec wymieniłem sam filtr na nowy i na razie zrobiłem około 900 km nie nic się nie dzieje.
 7. MTS 1260 S uwagi

  ja po kilku próbach postanowiłem przywyknąć:)
 8. Dobrze rozumiem że łańcuch rozciągnął się tak że już się go nie dało napiąć i to się stało w tak nagle??
 9. Może to zależy od motocykla, moim poprzednim motocyklem CBR1100XX zrobiłem 80K kilometrów przez 7 lat i DID robił mi większe przebiegi niż REGINA Multi zrobiłem 6k na razie i nie widzę żadnych niepokojących objawów (czyszczenie i smarowanie co około 500 km)
 10. MTS 1260 S uwagi

  Wczoraj dokonałem niepokojącego odkrycia zauważyłem wyciek oleju co prawda nie specjalnie duży ale po 5 godzinach zrobiła się pod motocyklem plama o średnicy około 7 cm. Zadzwoniłem do serwisu, powiedzieli żebym podjechał. Okazało się że olej cieknie spod filtra temat im bardzo dobrze znany podobno dostali jakąś wadliwą dostawę filtrów i że nie jestem pierwszy któremu się to stało. Założyli mi go przy przeglądzie na 1000 km i przejechałem na nim 3200 km. Najważniejsze ze w 30 min załatwili sprawę.
 11. MTS 1260 S uwagi

  Historia korka zakończona w końcu szczęśliwie, otwiera się tak samo jak w poprzednim modelu czyli po wyłączeniu zapłonu a kontrola FUEL CAP OPEN jest tylko informacją że korek jest otwarty i normalnie nie powinna się świecić przy zamkniętym korku. Po zamontowaniu nowego korka ten też nie chciał się otworzyć a ta kontrolka cały czas się świeciła po chwili gasła i znów się zapalała i przy takim stanie nie zwalniała się blokada korka, lekarstwem na to było po prostu dociśniecie korka wtedy kontrola zgasła na stałe i korek bez problemu się otworzył po wyłączeniu zapłonu, serwis stwierdził że to się "wyrobi" i za jakiś czas będzie ok zobaczymy. Czyli za pierwszym razem ten korek po prostu wyłamałem kiedy się nie chciał otworzyć a człowiek z serwisu powiedział żeby tą klapkę do końca nacisnąć, fajnie że bez problemu wymienili to gwarancji mniej fajnie że po pierwsze ten korek można tak łatwo wyłamać bez żadnych narzędzi a po drugie że sami nie wiedzieli jak ten korek działa:)
 12. MTS 1260 S uwagi

  Będę próbował jak w poniedziałek mi wymienią na gwarancji na nowy, teraz otwiera się za każdym razem:) Ale jeszcze jak walczyłem żeby to otworzyć to próbowałem przy wszystkich możliwych konfiguracjach, według serwisu problem był taki że zamek cały czas trzymał.
 13. MTS 1260 S uwagi

  Przy włączaniu zapłony na wyświetlaczu (prawy dolny róg) zapala mi się kontrolka FUEL CAP OPEN (poniżej zdjęcie) i według serwisu to jest ten moment w którym ma go próbować otworzyć kontrolka gaśnie po chyba około 10-15 sekundach.
 14. MTS 1260 S uwagi

  Pierwsza usterka mi się przytrafiła, pokusiło mnie coś i zamontowałem bez kluczykowy korek paliwa, wyjechałem z serwisu zadowolony wszystko ładnie pięknie aż do próby zatankowania, gdy po wielu próbach nie udało mi się go otworzyć, stwierdziłem że chyba jestem jakiś głupi i uznawszy własną porażkę dzwonię po radę do serwisu, tam słyszę że jak się świeci że korek jest otwarty to mam na siłę go próbować otworzyć ten typ tak ma i po jakimś czasie się wyrobi:) ok to idąc za tymi radami działam siłą no i się otworzył ale niestety coś się wyłamało przy tej operacji, na szczęście uznali mi to na gwarancji. Ma ktoś taki korek? Rzeczywiście powinno to tak ciężko chodzić na początku? W serwisie powiedzieli że w 1260 jest inny niż 1200, że w poprzednim modelu to się otwierał idealnie.
 15. Klasyk na tor - budowa,mam nadzieję

  Ja to bym jej z salonu nigdy nie wystawił:)
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.