Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Juras

Użytkownik
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

About Juras

 • Rank
  Ducatista Newbie

Recent Profile Visitors

103 profile views
 1. Święte słowa... spytaj sprzedającego co poza wymianą oleju było wykonane, bo sam olej z filtrem to akurat groszowe sprawy. Ja też niedawno nabyłem Diavela, model po lifcie, naprawdę bardzo zadbany i z niskim przebiegiem, standardowy opis "nie wymaga żadnego wkładu, igła OH AH..." Tylko musimy pamiętać, że na świecie są ludzie dla których to że kółka się kręcą, silnik odpala i ma wymieniony olej to wszystko co jest wymagane do szczęścia:) Diavela kupiłem, bo ma niski przebieg, jest ładny i zadbany, tyle że poza wspomnianym olejem, absolutnie nic nie było ruszane. Więc na dzień dobry zostawiłem w serwisie (nie w ASO) 4tys zł, to aż się boje pomyśleć ile zostawi ktoś, kogo motocykl wymaga większej troski :)
 2. Dylemat z serii "chciałbym za 3 dychy kupić pewniaka, na gwarancji i jeszcze pewnie z darmowym serwisem na kolejne 5 lat;)" Kupno używanego motocykla czy samochodu zawsze niesie ze sobą ryzyko, nawet w najbardziej "wychuchanym" egzemplarzu coś może się zadziać, tym bardziej że sprzęt ma już prawie 8 lat. Skoro weryfikowałeś go już w serwisie (bo rozumiem że byłeś go tam prześwietlić?) i nic niepojącego nie wyszło, tylko jakieś przypuszczenia co może się stać w przyszłości, to chyba warto zaryzykować. Zawsze można iść do salonu i kupić nówkę za 100tys z gwarancją, wtedy przez rok śpimy spokojnie, ale ten spokój sporo kosztuje;) Sorry za mój atakujący ton, ściągam auta z USA i jak się nasłucham rodaków jakie mają oczekiwania, a jakie "środki na zakup", na ile dam gwarancje i ile serwisów jestem w stanie odwiedzić to mi się odechciewa.
 3. Czyli pewnie padł ten czujnik, jaki koszt nowego w aso? Bo chyba nie da się go "zreanimować?" Ewentualnie w warsztacie niezależnym o ile dadzą rade...
 4. Witam, od kilku dni jestem (mam nadzieję) szczęśliwym posiadaczem Diavela z 2014r, ale do rzeczy: Moto przez ostatnie 4 lata zrobiło 1,5tys km, raczej stało niż jezdziło. Po odpaleniu, po chwili wyświetla się błąd silnika, oraz komunikat "fuel sensor" migający na czerwono, co ciekawe, jeśli moto postoi na ładowarce dedykowanej, po odpaleniu nie ma żadnych błędów i wszystko jest ok. Do najbliższego serwisu DUCATI mam 150km, więc będę musiał się ratować serwisem nieautoryzowanym który mam pod nosem. Zastanawia mnie tylko ten aku, czy jego wiek i chyba nienajlepsza już kondycja (moto słabo kręci nawet jak aku jest nałądowany maxymalnie) mogą mieć wpływ na komunikaty o których napisałem?
 5. Instrukcja Diavel po polsku

  Witam, jeśli do możliwe to też poproszę o serwisówkę po Polsku: jurasvip[email protected] Z góry dzięki.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.