Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

waldiwy

Użytkownik
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

About waldiwy

 • Rank
  Ducatista Newbie
 • Birthday 10/30/71

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  ŁAPY
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  MULTISTRADA 1260 S
 1. Głupio mi. Spalony bezpiecznik.
 2. Panowie. Proszę o pomoc. Pacjent MTS 1260 z 2018r. Chciałem podłączyć pilot od bramy i garażu do włącznika halogenów. W tym celu musiałem dobrać się do kabelka więc zdemontowałem zbiornik , przy okazji przedmuchałem filtr powietrza. Napięcie na kostce od halogenów 0 bez względu na położenie włącznika. (Potem doczytałem że trzeba aktywować). Do Warszawy mam 200 km do Torunia 400. Ale do rzeczy. Po poskładaniu motoru do kupy w lewym górnym rogu wyświetlacza pojawił się trójkąt z wykrzyknikiem. Motor pracuje normalnie, jeździ normalnie, ale nie działa zmiana trybów jazdy i bluetooth. Wchodzę do menu ustawiam tryb ustawiam wszystkie parametry i <font color='red'>[desmo]</font> po wyjściu z menu nie zmienia trybu. Bluetooth natomiast przy ustawieniu parowania nawet nie próbuje parować tylko od razu wywala parring error. Próbowałem z komórką, interkomem jednym drugim inną komórką nic. poradźcie co robić. Odłączenie aku nic nie dało. Była tylko kalibracja tylnego zawieszenia. Czy to możliwe że po odłączeniu zbiornika a z nim bluetootha i włączeniu zapłonu komp zgłupiał? Może jest ktoś bliżej Białegostoku kto posiada kopa diagnostycznego? Z góry dziękuję za pomoc.
 3. Jak w temacie. Szukam prawego handbara (sam plastik) oraz szyby przedniej. Szwagier chciał się przysiąść i zsiadając przewrócił motor w dodatku na RAV 4. Szkody na motorze i drzwi Toyoty do lakierowania.
 4. Demontaż przedniego koła MTS 1260

  Dziękuję Panowie za odpowiedź. Faktycznie po maksymalnym wciśnięciu tłoczkow można było wyeksportowc zacisk poza koło. A przy okazji czy klocki w jednym zacisk mają być założone asymetryczne? Chodzi mi o nacięcia na kklockach.
 5. Demontaż przedniego koła MTS 1260

  W każdym innym motocyklu który posiadałem (Między innymi w MTS 1200 s z 12 roku) właśnie tak robiłem. Podobnie podszedłem do MTS 1260s . Jakie było moje zdziwienie gdy chciałem zdjąć zacisk z tarczy. Między tarcza A obreczą koła jest za mało miejsca by wyjąć zacisk na zewnątrz. Nikt nie zmieniał zacisków. Ciekawe jak poprzednio właściciel zmieniał opony.
 6. Witam. Chce wymontowac przednie koło. Z tego co widzę to muszę odkręcić tarczę hamulcowe żeby wyjac koło. Czy jest inny sposób?
 7. Multistrada 1200 instrukcja PL

  Mam podobny problem. Czy istnieje instrukcja Multistrady 1200 S w języku polskim?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.