Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

jakitaki

Kundel ...

Recommended Posts

Jakieś dwa miesiące temu nabyłem ST4s Marka ze zmielonym silnikiem . Jako ,że ciągle po głowie chodza mi jakieś pomysły i nie mogę spokojnie usiedzieć , postanowiłem moje chore wizje urealnić :D .

Panowie z Radicala ze swoimi projektami zawsze przysparzali mnie o szybsze bicie serca i z pewnoscią są wzorem do nasladowania . Chciałbym podobnie jak oni połączyć odrobinę klasyki z nowoczesnością ,nie chciałbym jednak zrobić kopii tego co już istnieje . Zamierzam zastosować zbiornik i wahacz z 848 , kółka piecioramienne Marchesini , rama i przód ST4 , klasyczna owiewka i zadupek zmodyfikowana ze Sport Clasica oraz silnik 996 z głowicami ST4s ,wywalić airbox i zastosować stożki .

Czeka mnie mnóstwo pracy , szczegulnie z modyfikacją tylnej części ramy , zupełnie nie pasuje amortyzator no i trzeba na czymś siedzieć :lol: bedzie też jeszcze kilka smaczków ale ... Poskładałem na razie ot tak na słowo honoru żeby widzieć jak się mniej więcej prezentuje , gdzie przyciąć czy dospawać i zobaczyć zarys . Nie ukrywam że mi się podoba koncepcja :-D jest radość .

 

Wszystko kosztuje a pieniędzmi nie ...... więc jak tylko skończę "Sennę" pójdzie pod młotek abym mógł dalej wyżywać się na kundelku ;) cdn...

 

ps. Ni cholery nie pasuje mi ten temat pod "sport touring" :lol:

post-392-1366039239,954_thumb.jpg

post-392-1366039240,1273_thumb.jpg

post-392-1366039240,2478_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasznie mocno kibicuję, chociaż ni cholery nie zagra mi ten "ostry" zbiornik z klasycznymi kształtami bańki i ogona classicowego... Ale o gustach się nie dyskutuje! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kundel- mieszaniec..od razu się kojarzy z czym niestandardowym..Fota nr 2 najlepiej oddaje całość koncepcji. Jest ciekawie, ale zastanawia mnie jak

to będzie z tym zbiornikiem z ósemek.. czekam na postęp prac i efekt końcowy z niecierpliwością. Marcin 3mam kciuki :) !

Share this post


Link to post
Share on other sites
KGr    0

Poczekajmy, zobaczymy! :D

Kolega ma pomysl, wizje, ktorej my na razie mozemy sie tylko domyslac po tym co pokazal :) Za wcyzesnie zeby cokolwiek skreslac i krytykowac, ze nie takie. Ja tam za kazdy tego typu projekt trzymam kciuki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekając aż dotrze owiewka i zadupek byłem pewien że tył z clasica tam po prostu musi być natomiast zupełnie mieszane uczucia co do owiewki , nawet w pewnym momencie zrezygnowałem z przodu na rzecz jakiegoć ciekawego reflektora . Kiedy graty dotarły byłem już pewien że przód z bakiem komponuje się dokładnie tak jak chciałem . Z tyłeczkiem muszę jeszcze pokombinować aby była harmonia ;)

Bardzo chętnie wysłucham co macie do powiedzenia :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak tam kundel???

Na razie dojrzewa w mojej głowie :) i czeka na zastrzyk finansowy . Gromadzę też  potrzebne części :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak widzę takie tłuste i czasochłonne projekty to pełny szacun jeśli własne dzieci do Ciebie nie zaczną wujku mówić ;)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.