Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

martini

DOC
 • Content count

  3229
 • Joined

 • Last visited

About martini

 • Rank
  Ducatista Senior

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  Wadowice
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  Multistrada

Recent Profile Visitors

2788 profile views
 1. to moze wystaw na OLX.
 2. Instrukcja Diavel po polsku

  Fajny nazwa użytkownika ;) Ktoś napewno pomoże.
 3. Całkiem niedawno była wystawiona na sprzedaż za paręnaście tysi zł było takie zainteresowanie podobna że gość Podniósł cenę bez wahania i jeszcze ją sprzedał ma już nową a ta wróciła na rynek w takiej postaci ogłoszenie było na Facebooku w Ducati motocykle Polska więc ktoś kupił polepił i jest
 4. To do naciągu łańcucha, szukaj w przyborniku narzędzi, taka śmieszna kształtka ;) jak nie masz, to nie potrzebujesz...
 5. Kupno m696

  Z Wadowic tam wożę moto, wybieram sie niedługo ...
 6. Amortyzator tylny

  Jeżeli masz pompkę do amortyzatorów rowerowych, lub sprezyn powietrznych, to możesz sprawdzić, dopompowac, nie rób tego żadnym innym sprzętem czy urządzeniem nie przeznaczonym do tego.
 7. Kupno m696

  Tam tylko JMG motocykle Sokołowice :)
 8. Problem z powłoką ceramiczną Zircotec

  Daj znać jak zakończysz finalnie temat, jestem ciekaw ile to potrwa, a potem zdecydujesz co mam zrobić z tematem, czy zostawiamy, czy chowamy. Tymczasem gratuluję.
 9. Regulator napięcia dwufazowy St 2

  Pre-moderacja pierwszych postów na forum.
 10. W Kościele p.w. Matki Bożej Fatimskiej w Jarocinie, dnia 15 lutego 2020r. o godzinie 15:00, odbędzie się ceremonia zaślubin naszego Administratora forum. Adam, bo o nim mowa, to twórca i budowniczy naszego forum oraz jego administrator, znany nam wszystkim jako FALA "Jeżeli kochać - to kochać stale, dopóki serce przestanie bić. I swej miłości nie wstydzić się wcale, bo bez miłości nie można żyć." Fala, przyjmijcie nasze najserdeczniejsze życzenia z okazji tej wspaniałej ceremonii, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Serdecznie pozdrawiam Martini ps. Jeśli ktoś ma blisko, dysponuje czasem, to było by wspaniale gdyby osobiście złożył życzenia w dniu ceremonii Adamowi i jego wybrance, od nas wszystkich.
 11. S4rs 222/400 tricolore

  Kolega klubowicz, w Wadowicach ma taki egzemplarz, piękne sztuki.
 12. Pierwsze słyszę...
 13. Kupię MTS 1200 szybko

  Szybko to sie można naciąć...
 14. Przebita opona

  Oj... Ja bym szukał promoocji na nową, to co masz w kole, to niebezpieczne
 15. MTS 1200 Modyfikacje Martini'ego

  Modyfikacja sterowania zawieszeniem, czyli osławiony Ohlins Upgrade dla multistrady 1200 Od początku sezonu pojeździłem troszkę na starym mod. dziś rano zmieniłem SCU sterowania zawszeniem, operacja bardzo prosta i trwa do 1 godz. Po pierwszej jeździe, nasuwa się pytanie, dlaczego tak długo zwlekałem, ale byłem głupi. nie chodzi tu, że nie od początku sezonu skoro komp wyjąłem z pod choinki, ale o te lata kiedy to zjeżdżałem bez tej modyfikacji. To najważniejsze plusy + +moto mniej podatne na nurkowanie przy hamowaniu, z większych prędkości +nie buja się przy przyspieszaniu +prowadzi się zdecydowanie pewniej w zakrętach o na nierównościach +prawdopodobnie zaoszczędzę na częstotliwości wymiany uszczelniaczy lag ;) (do tej pory 3 w ciągu 25tysi km.) +moto obniżyło się delikatnie, pewniej stoję na ziemi siedząc na nim +nie muszę grzebać w ustawieniach by coś zmieniać, na czym i tak kompletnie się nie znałem, wiec tego nie robiłem i jeździłem na fabrycznych parametrach +staje się komfortowe kiedy trzeba, przy prędkościach 50kmh, ale natychmiast reaguje na manetkę i przyspieszanie najpoważniejszy minus - BRAK Polecam każdemu kto togo nie zrobił, a może, warto, wrażenia są naprawdę zdumiewające.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.