Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

martini

DOC
 • Content count

  3221
 • Joined

 • Last visited

About martini

 • Rank
  Ducatista Senior

Inne

 • Kraj
  P O L S K A
 • Miasto
  W A D O W I C E
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  Multistrada1200
 • GSM
  504287120

Recent Profile Visitors

1970 profile views
 1. Problem z powłoką ceramiczną Zircotec

  Daj znać jak zakończysz finalnie temat, jestem ciekaw ile to potrwa, a potem zdecydujesz co mam zrobić z tematem, czy zostawiamy, czy chowamy. Tymczasem gratuluję.
 2. Regulator napięcia dwufazowy St 2

  Pre-moderacja pierwszych postów na forum.
 3. W Kościele p.w. Matki Bożej Fatimskiej w Jarocinie, dnia 15 lutego 2020r. o godzinie 15:00, odbędzie się ceremonia zaślubin naszego Administratora forum. Adam, bo o nim mowa, to twórca i budowniczy naszego forum oraz jego administrator, znany nam wszystkim jako FALA "Jeżeli kochać - to kochać stale, dopóki serce przestanie bić. I swej miłości nie wstydzić się wcale, bo bez miłości nie można żyć." Fala, przyjmijcie nasze najserdeczniejsze życzenia z okazji tej wspaniałej ceremonii, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Serdecznie pozdrawiam Martini ps. Jeśli ktoś ma blisko, dysponuje czasem, to było by wspaniale gdyby osobiście złożył życzenia w dniu ceremonii Adamowi i jego wybrance, od nas wszystkich.
 4. S4rs 222/400 tricolore

  Kolega klubowicz, w Wadowicach ma taki egzemplarz, piękne sztuki.
 5. Pierwsze słyszę...
 6. Kupię MTS 1200 szybko

  Szybko to sie można naciąć...
 7. Przebita opona

  Oj... Ja bym szukał promoocji na nową, to co masz w kole, to niebezpieczne
 8. MTS 1200 Modyfikacje Martini'ego

  Modyfikacja sterowania zawieszeniem, czyli osławiony Ohlins Upgrade dla multistrady 1200 Od początku sezonu pojeździłem troszkę na starym mod. dziś rano zmieniłem SCU sterowania zawszeniem, operacja bardzo prosta i trwa do 1 godz. Po pierwszej jeździe, nasuwa się pytanie, dlaczego tak długo zwlekałem, ale byłem głupi. nie chodzi tu, że nie od początku sezonu skoro komp wyjąłem z pod choinki, ale o te lata kiedy to zjeżdżałem bez tej modyfikacji. To najważniejsze plusy + +moto mniej podatne na nurkowanie przy hamowaniu, z większych prędkości +nie buja się przy przyspieszaniu +prowadzi się zdecydowanie pewniej w zakrętach o na nierównościach +prawdopodobnie zaoszczędzę na częstotliwości wymiany uszczelniaczy lag ;) (do tej pory 3 w ciągu 25tysi km.) +moto obniżyło się delikatnie, pewniej stoję na ziemi siedząc na nim +nie muszę grzebać w ustawieniach by coś zmieniać, na czym i tak kompletnie się nie znałem, wiec tego nie robiłem i jeździłem na fabrycznych parametrach +staje się komfortowe kiedy trzeba, przy prędkościach 50kmh, ale natychmiast reaguje na manetkę i przyspieszanie najpoważniejszy minus - BRAK Polecam każdemu kto togo nie zrobił, a może, warto, wrażenia są naprawdę zdumiewające.
 9. Poszukiwany mechanik do ST3

  Jmg motocykle, Sokołowice k/ Olesnica k/ Wrocław ;) @cinek78 Pozdr
 10. Awaryjny silnik 950?

  Nie mam niestety, ale kontaktuj sie z Tomkiem.
 11. Zakup Monstera s2r/ 695/ 620/ 900

  Dłuższe trasy na monstera to juz ok 200km więc. Ja wiem czy to tak daleko?? Po 80km będziesz marzył o przerwie ;)
 12. Multistrada 1200s 2013 Poznań - szukam mechanika

  Ktoś nabank ma, zaraz pewnie Ci zapodaną.
 13. Multistrada 1200s 2013 Poznań - szukam mechanika

  Maciej w Poznaniu działa i ogarnie ten temat. Tu masz namiar na Michała, (syn) razem działają ku chwale Ducati. https://web.facebook.com/m.z.devasta
 14. MTS 1200 Modyfikacje Martini'ego

  Rozstałem się z MIVVem Suono, już na dobre, niestety szmelc rozlatuje się na nitach, nitonakrętkach... Szukałem jakiegoś solidnego wydechu, za rozsądną cenę, bez nadmiaru karbonu, najlepiej w stali nierdzewnej, marzył mi się termis, ten : Jednak cenowo mnie średnio interesował, a definitywnie wykluczył go kolektor, a w zasadzie sposób w jaki się on kończy w mojej mts. Wtedy rozpoczynałem poszukiwania mniejszego wydechu, który założę na adapter jaki wykonałem kiedyś na czas serwisu (naprawy) mivva, po jakimś czasie wybór padł na wydech polskiej produkcji, gdzie fabryka jest ok 30km od Wadowic, gdzie mieszkam... Dominator Co ciekawe, jest mimo iż jest mniejszy od Mivv'a, jest cichszy, ma przyjemniejsze brzmienie, jeżdżę bez stoperów i a od ok 100km/h już go i tak nie słyszę... Co nie oznacza że nie sieje terroru w okół siebie. ;) W sumie jestem z niego bardzo zadowolony, już 4000km nakręciłem na nim i trzyma się bardzo dobrze, wcześniej nic nie pisałem, ponieważ obawiałem się właśnie tego, że wydech na 800zł rozleci się w ciągu kilku tysi, a tymczasem 4tysie za mną o on nadal bez szwanku, gdzie Mivv miał już luźne nity... Tak wiec stosunek jakości do ceny, jest nie porównywalnie korzystniejszy, niż np. MIVV A wygląda to tak:
 15. Co zaproponował byś koledze? Zamiast kartonu, tak doraźnie, tymczasowo?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.