Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

focus83

DIAVEL STRADA - CO WYBRAĆ?

Polecane posty

Ciekawe jak długo będziesz czekał na odpowiedź.

A można było zacząć jak człowiek nawet zwykłe cześć.

 

Dokąd uciekają najprostsze zasady dobrego wychowania ????

 

Witaj .

Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak długo będziesz czekał na odpowiedź.

A można było zacząć jak człowiek nawet zwykłe cześć.

 

Dokąd uciekają najprostsze zasady dobrego wychowania ????

 

Witaj .

Dawid

 

Gdzie tu jest przycisk "Lubię to" ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasady dobrego wychowania - macie racje, bardzo cenna rzecz i niestety rzadko spotykana....zwlaszcza w necie...

NIESTETY net przyzwyczail do tego ze ciezko czasem nawet o odrobine tych zasad... i do tego ze "szybko" "duzo" 'na temat" etc...... nie znaczy to, że popieram....

Przed urazonymi - chyle czoła.....

 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasady dobrego wychowania - macie racje, bardzo cenna rzecz i niestety rzadko spotykana....zwlaszcza w necie...

NIESTETY net przyzwyczail do tego ze ciezko czasem nawet o odrobine tych zasad... i do tego ze "szybko" "duzo" 'na temat" etc...... nie znaczy to, że popieram....

Przed urazonymi - chyle czoła.....

 pozdrawiam

Zapraszam : http://docpoland.com/temat/15200-powitalnia/page-531

 :)

Urażony ? - Nie.

U nas - jak w rodzinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nadal Diavel (troche dodanych dodatkow, ale to nadal Diavel) z to moca i porecznoscia.

Jak chcesz jezdzic dalej to biez Strade - nie ma co sie katowac na normalu. Najwiejszym minusem jest brak pieknej lampy, ta w stradzie jest pospolita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki zawsze można zdjąć. Brałbym Stradę, o ile oczywiście rozważałbym Diavela. Albo lepiej Multistradę lub Stelvio na dłuższe wyjazdy i zwykłego Diavela do polatania :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

W idealnym swiecie ja tez mialbym Multe na trase, Diavela do lansu i Hipka do naku* :) 

A tak mam Monstera na trase, Monstera do lansu i Monstera do naku* :)

 

Jak ci nie przeszkadza brzydal lampa z tylu, bierz strade. Jak nie jezdzisz specjalnie duzo w trasy, bierz "zwyklego" - nie oszukuj sie, jezeli nie robisz tego teraz to raczej nie zaczniesz dlatego ze kupisz odpowiednie moto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, jacy zgodni Ducatisti. Mi się też ta opcja podoba. W związku z tym poproszę numery na najbliższe losowanie "Mi to Lotto".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piszcie co chcecie -(stwierdzam z autopsji) jeśli ktoś zaczyna poważną "dużą" turystykę to i tak skończy w siodle Multy lub BMW GS , kupi za 6 tysi ciuchy z prawdziwym gore-texem, a nie z cerato-podobnymi membranami i będzie miał jasne ciuchy i kask - nie czarne. ;)

teraz trzeba zrobić rachunek sumienia:

1.czy kupuje motocykl do jeżdżenia wokół komina i 3-4 razy w roku zabiorę zonę do SPA ,- czyli Diavel

2.czy może zaczynam europejską/światową turystykę - czyli MTS/GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz trzeba zrobić rachunek sumienia:

1.czy kupuje motocykl do jeżdżenia wokół komina i 3-4 razy w roku zabiorę zonę do SPA ,- czyli Diavel

2.czy może zaczynam europejską/światową turystykę - czyli MTS/GS

1 sezon 19 tyś

2 sezon - plan minimum 12 tyś(obecnie 6 tyś)

 

minusem długodystansowego latania na Diavelu są wizyty co 24 tyś u Cinek'a78  :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 sezon 19 tyś

2 sezon - plan minimum 12 tyś(obecnie 6 tyś)

 

minusem długodystansowego latania na Diavelu są wizyty co 24 tyś u Cinek'a78  :mrgreen:

...no tak - zapomniałem że jest maratończyk na diavelu... :wtf:  :D

nie narzekaj - pierwsze moje ducati miało serwis co 8 tysi , a do Gruzji zrobiłem 9... mały serwis na górskiej łące i dała radę... :mrgreen:

Edytowano przez cinek78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 tyś.... A ja słyszałem że w Diavelach silniki się sypią po 5ciu tyś ;) Uznałem to za plotki, i czekam na odbiór mojego Diavela (lada dzień). Ja nad stradą nawet się nie zastanawiałem - nie jestem typem turysty. Gdybym był - raczej wolałbym doposażyć standardową wersję. Dlaczego ? Po pierwsze tylna lampa która jest bosssssska. Po drugie - w testach wyczytałem że kufry Strady są dopieszczone wizualnie, ale średnio praktyczne i myślę że w podobnej cenie można sobie założyć coś lepszego. To oczywiście tylko moje niefachowe zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był - raczej wolałbym doposażyć standardową wersję.

 

Diavel - tymczasowa wersja turystyczna :mrgreen:\

 

Drezno%2520211.JPG

Drezno%2520210.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak będę się gdzieś dalej wybierał, wiem kogo popytać co i jak ;)

Edytowano przez Evil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.