Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

wwk

748 D.I.Y.

Polecane posty

wwk    0

wygląda jak 748 - porządnie umyte :)    ogrom pracy Pani... pojeździłbyś wreszcie

 

Bez ustawienia zawieszenia nigdzie nie jadę.

 

To cud..... Woda zamieniła się w wyngiel :wink:

 

Cudów było więcej, pozwól, że wymienię najważniejsze: szukanie oliwy i ciśnienia (to dopiero był cud), pasowanie wydechu i rozbicie przy tym czoła.

Ale największym cudem było zgubienie małej ilości części, z czego sam się dziwie bo normalnie, znając siebie samego, zgubił bym pół motocykla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwk    0

Ktoś ostatnio powiedział, że świeży lakier przyciąga asfalt :) i miał rację. Całe szczęście, że nawet nic się nie podrapało :)

Zrobiłem z enzo radykalne ustawienie zawieszenia według jegomościa, który się na tym całkiem dobrze zna :) co ciekawe, tył na dogbonie musiał być dźwignięty prawie 60mm. Strasznie wysoka koza się zrobiła.

Enzo był tak dobrym człowiekiem (ja nie mam czasu, a jak mam to jakoś tak wychodzi, że przy moto grzebię), że zrobił galerię na picassie https://plus.google.com/photos/110236278846158071306/albums/6045915385571052513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super! - jakby nie było foto dokumentacji to bym chyba nie uwierzył że to to samo moto ;) - Graltulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słowo wszystko nie opisze tego co się wydarzyło :)

Ważne że znowu jeździ . 

ps. Nie zaskoczyłem że pokemony są przyklejone na moto z poprzedniej strony , myślałem że chodzi o te dwa na przyczepce obok moto ( fot. powyżej)  :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b3e97d1a94cba4d8bf9636554dcc9ffc.jpg tak WWK wykańcza włoska konkurencję na torze w postaci RSV wystarczy olej zrzucić :-P Edytowano przez enZo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.