Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

TomekL

MTS 1200 akcja serwisowa przedni widelec ....

Polecane posty

Witka

 

Właśnie doczytałem na forum Multistrada.eu, że trwa akcja serwisowa przednich teleskopów Ohlins o nr FG860, FG8601, FG8602 w MTS1200. Wymianie podlega prawe dolne mocowanie amortyzatora (stopka - tam gdzie przechodzi oś przedniego koła), ponieważ pęka .... Rewelacja.... Ktoś na forum miał z tym problem o ile pamiętam. Nr można odczytać patrząc od lewej strony, podobno znajduje się na tym szerszym kawałku aluminium pomiędzy śrubami mocującymi zacisk hamulca. W Niemczech mówi o tym informacja serwisona TBS 14-002. Wymianie podlegają "stopka", uszczelniacze, śruby mocujące oś koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze właśnie w zeszłym tygodniu miałem serwis po 36Kkm i prawa laga cieknie zamówione uszczelniacze może się załapie na akcję serwisową? Dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja Multi jest na  Ohlinsach ale według nr Vinu się też nie łapie.Pozdro Paweł

Edytowano przez GUZZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tmsa, guzzi - jaki macie roczniki?? pytam bo mam "przeszczep" od rocznika 2010 i może ten rocznik nie jest objęty wadą fabryczną... ??? ( mam taka nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć listę vin łapiących się na akcję?

Sprawa dość pilna bo właśnie wysłałem multi na wymianę uszczelnień przez prawą lagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tmsa, guzzi - jaki macie roczniki?? pytam bo mam "przeszczep" od rocznika 2010 i może ten rocznik nie jest objęty wadą fabryczną... ??? ( mam taka nadzieję)

Moja jest 2012 i przejechałem na niej 6500 km w zeszłym sezonie.Na razie wszytsko  hiper (nie licząc gwoździa w tylnej oponie po powrocie z Czarnogóry).Pozdrawiam Paweł :razz:  :razz:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć listę vin łapiących się na akcję?

Sprawa dość pilna bo właśnie wysłałem multi na wymianę uszczelnień przez prawą lagę.

 

Wg tego co piszą Niemcy, istotny jest nr amortyzatora - podałem w pierwszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, w mojej MTS 2012 podczas hamowania motocykl był nie stabilny. Byłem w serwisie Ducati w Berlinie i wymieniono mi prawą stopę w zawieszeniu ponieważ pękła. Moto było kupione w Polskiej sieci dealerskiej jak zgłosiłem ten problem w Polsce przed wizytą w Berlinie to dostałem informacje że przyczyną uszkodzenia była słaba jakość naszych dróg. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, w mojej MTS 2012 podczas hamowania motocykl był nie stabilny. Byłem w serwisie Ducati w Berlinie i wymieniono mi prawą stopę w zawieszeniu ponieważ pękła. Moto było kupione w Polskiej sieci dealerskiej jak zgłosiłem ten problem w Polsce przed wizytą w Berlinie to dostałem informacje że przyczyną uszkodzenia była słaba jakość naszych dróg. pozdro

Gratulacje dla ignorantów z Polskiej sieci , dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 ... jak zgłosiłem ten problem w Polsce przed wizytą w Berlinie to dostałem informacje że przyczyną uszkodzenia była słaba jakość naszych dróg. pozdro

 

który serwis ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, w mojej MTS 2012 podczas hamowania motocykl był nie stabilny. Byłem w serwisie Ducati w Berlinie i wymieniono mi prawą stopę w zawieszeniu ponieważ pękła. Moto było kupione w Polskiej sieci dealerskiej jak zgłosiłem ten problem w Polsce przed wizytą w Berlinie to dostałem informacje że przyczyną uszkodzenia była słaba jakość naszych dróg. pozdro

 

Super .... w Poznaniu w Rapidzie również widziałem motocykl z takim uszkodzeniem w zeszłym  roku, właściciel został spuszczony na drzewo , ponieważ "za mocno dokręcił śruby" .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekawa argumentacja - słaba jakość naszych dróg ... W instrukcji nie jest napisane, że motocykl nie nadaje się do użytkowania w Polsce... tym bardziej, że to jakby nie było wariacja w temacie turystycznego enduro (!!!)... ale co tam, klient zapłacił, więc niech sp......a 

Edytowano przez TomekL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.