Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Jarek72

Imola

Polecane posty

Ducati 2x podium, brawo Chaz Davies!..... a tu cicho  :wtf: .  Jakitaki, Franz, Oskar.....????[/quo

 

Tez jestem pod wrazeniem tego dobrego wyniku.

Chlopaki pewnie jeszcze opijaja ten sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ducati 2x podium, brawo Chaz Davies!..... a tu cicho  :wtf: .  Jakitaki, Franz, Oskar.....????[/quo

 

Tez jestem pod wrazeniem tego dobrego wyniku.

Chlopaki pewnie jeszcze opijaja ten sukces.

Franz z Oscarem pewnie wykupili lekcje u Chaza i śmigają razem po Imoli  :mrgreen:

Piękny wynik i świetna oraz bardzo dojrzała jazda Daviesa , super przekładańce na szykanach . Chciałbym powiedzieć że "7" zrozumiał Ducati i pogoni za podium w mistrzostwach ... bardzo bym chciał  :roll:  :razz:

 

A podium stocków widzieli ?  

1 - Jeźek

2 - Massei

3 - Mercado 

Tzn Ducati Ducati i Ducati  :twisted:  :twisted:  :twisted:

stk1000_highlights_podium_big.jpg

Edytowano przez jakitaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje, że warto wierzyć w "naszych" ;) Już dawno nie cieszyłem się tak bardzo oglądając WSBK... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stocki pieknie to czego oczekujemy od Ducati, w końcu to nasz TOR!

Gdzie jest Canepa, 34 musi spokojniej podejść do zagadnienia.........................7 BRAVO!

Przy mizerii ostatnich lat jest miło tego słuchać jak zgarniamy wszystko bez litości ( Stocki)

P.S Bylismy z Oskarem podrapać trochę Pannonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stocki pieknie to czego oczekujemy od Ducati, w końcu to nasz TOR!

Gdzie jest Canepa, 34 musi spokojniej podejść do zagadnienia.........................7 BRAVO!

Przy mizerii ostatnich lat jest miło tego słuchać jak zgarniamy wszystko bez litości ( Stocki)

P.S Bylismy z Oskarem podrapać trochę Pannonie.

Mam nadzieję, że zostawiliście jeszcze trochę nawierzchni  ;) .  Jak Davies wyprzedził Sykesa, to tak się ucieszyłem, że mało co bąka nie puściłem :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zostawiliście jeszcze trochę nawierzchni  ;) .  Jak Davies wyprzedził Sykesa, to tak się ucieszyłem, że mało co bąka nie puściłem :D .

Ja tam puszczam bąki czy się cieszę czy nie  :mrgreen:  :mrgreen:

A apropos "34" to strasznie gorąca głowa , toż to już dorosły chłop i potencjał ma uważam ogromny . Jedzie pięknie i zadziornie ale kończy w żwirze ... :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladnałem wczoraj i dzisiaj sbk i stocki z Imoli. Faktycznie tak jak mi mówił Jaki, Davis zrozumiał Panigale to widać. 34 przy nim w tych dwóch wyscigach wygladał jak jego tło. Salvadori miał pecha z dzwignia zmiany biegów, ale pomimo cieszy fakt, ze odjechali reszcie stawki w sina dal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.