Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

davidson

Ducati - kalendarium

Polecane posty

Od jakiegoś czasu borykam się z klasyfikacją/chronologią powstawania konkretnych modeli Ducati. Żeby sobie ułatwić i zobrazować postanowiłem zrobić takie "małe" drzewo genealogiczne. :)

Proszę, jeśli macie jakieś merytoryczne uwagi to piszcie. Proszę też o podanie źródła wiedzy, którym się posiłkujecie, żeby mnie przekonać do swojej racji. :)

Tabela po wydrukowaniu na A3 daje się rozczytać :)

 

Jak wszystko będę miał już pewne to mam w planie zrobić taką tabelę w HTML-u i puścić w internet. Po kliknięciu na model będzie otwierać się zdjęcie i dane techniczne. Co Wy na to? :D

 

 

 

DUCATI kalendarium.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rewelka - jak już będzie wszystko poprawione i gotowe to chętnie zamówię wielkoformatowy wydruk :razz: :thumbup:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam monstera 695 z 2006 (rok prod.) a modelowo to jest 2007. Moze w tym tkwi przyczynek rozbieżności? Aby motocykl mogł sie pojawic w salonie poczatkiem roku musial byc wyprodukowany w poprzednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starałem się podawać lata w jakich dane modele były sprzedawane, więc tego Monstera Dark muszę jeszcze sprawdzić... To tak jak teraz Scrambler. Już go produkują ale w ofercie będzie dopiero na 2015r. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, o tamtym "kalendarium" możecie już zapomnieć. Było tyle błędów że aż wstyd! :) Jak je pościągaliście to wywalcie w kosmos.

To jest poprawione :D

... oczywiście pewnie i tak są jakieś błędy ale jeszcze o nich nie wiem ;)

 

DUCATI kalendarium.jpg

DUCATI kalendarium.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.