Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Tigera1

Śruba spustu oleju 848

Polecane posty

Śruba kosztuje 57 pln tylko że nie ma jej w Wawie na miejscu i trzeba zamawiać ze Szczecina, poza tym jest na klucz ampulowy a chciałbym inne rozwiązanie.

Dlatego moje zapytanie, poszukiwania.

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem - też się podpisuje pod tekstem nic nie kombinować w tym temacie - chyba że chcesz mieć dobrze nasmarowaną tylną opone. Jak dobrze pójdzie to nawet nie zdążysz silnika zatrzeć. Ja miałem kiedyś taką przygode w Suzuki Cavalcade od znajomego co wszystko udoskonalał i niewiele by brakło a na zakręcie zderzył bym się czołowo z ciężarówką Jelcz... do dziś nie wiem jak udało mi sie wymanewrować a minęło już  jakieś 15lat od tego wyczynu. Po całym zajściu zaobserwowałem 2 kwestie. Podczas przejażdżki ni stąd ni zowąd na pewno nie zaczyna ślizgać się sprzęgło (takie miałem wrażenie przed feralnym zakrętem). Druga kwestia to z silnika wyleciało jak się później okazało około 2 litry oleju i się nie zatar... - patrz moje drugie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.