Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

juhass

Monster 1100 ciężko pali po długim postoju..

Polecane posty

Mój potworek zmaga się od kilku miesięcy z dziwną przypadłościa. Mianowicie start po kilku dniach stania to kilkadziesiąt sekund kręcenia zanim zaskoczy. Aku kręci silnikiem jak szalony a ten dziad nic! Wszystko ładnie świeci i nie przygasa stąd raczej odrzucam aku. Co ciekawe kolejne odpalenia jak już ruszy to zero problemu. Niemal na dotyk. Ktoś ma pomysł co sprawdzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filtr powietrza ma pół sezonu, świec, fakt nie wymieniłem tylko wykrecilem celem weryfikacji przed sezonem. Nadmienię że przyszło to dość nagle, wcześniej zapalal zawsze ok. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, spróbuj rozebrać kostkę przy zapłonie na kierownicy, u mnie byla cała zaśniedziała na stykach i miałem ten sam problem .. wyczyściłem styki preparatem i specjalna gąbeczka i działa! innym razem mi gasł ale to się okazało ze styki przy sprzęgle były zaśniedziałe ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz to może być jakiś trop bo problemy zaczęły się mniej więcej po gruntownym myciu moto z użyciem myjki cisnieniowej. Dzisiaj po południu sprawdzę. Dziękuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten problem od nowości. Nikt nie potrafił znaleźć przyczyny. U mnie pomagało wyciągnięcie kluczyka na 10-15s i odpalał od pierwszego zakrecenia...

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalk 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj schodze do garażu. Moto nie palone od soboty. Przekrecam kluczyk, po chwili rozrusznik kilka obrotów i już widzę że będzie problem. Wyjmuje kluczyk. Czekam z 10s, wkładam i od strzała pali. Zawsze zostawialem kluczyki w stacyjce bo moto w garażu. Wczoraj wyjąłem, zobaczymy jak odpali następnym razem. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brylant74   
Gość Brylant74

Jak kupowałem ducati to gościu też mówił rzeźby kluczyka nie zostawiać w stacyjce bo IMO głupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne.

Dzisiaj odpalił od strzała ale kluczyki leżały na stole warsztatowym kilka metrów od moto. :) Problem uważam za rozwiązany.

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, szczególnie korkir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, juhass napisał:

Problem uważam za rozwiązany.

Jeszcze do tego wrócimy.. :8_laughing: 

Problem może i leży w immo, ale takie "czary" nie są rozwiązaniem... Bardziej szedłbym w stronę szukania nowej anteny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cinek78, jako że i tak planuje Ci przywlec go zima na serwis desmo i rozrządu. Owszem, pewnie wrócimy. :) na razie takie gusla działają.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.