Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Tomaszek

Monster 696 VIN?

Polecane posty

Cześć wszystkim, zostałem posiadaczem monstera 696, jest to moje pierwsze Ducati i w ogóle pierwszy motocykl. Jest on u mnie od kilku dni i zaczynam mieć różne podejrzenia co do motoru i handlarza który mi go sprzedał. Możecie polecić najlepszy sposób na sprawdzenie numeru VIN? To chciałbym sprawdzić dokładnie na początek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierownicą przekręcasz w lewo i z prawej strony na główce ramy bity. Dobrze by było gdyby był ten sam co w dokumentach.

Edytowano przez picek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak kolega powyżej napisał, chociaż to trzeba było wcześniej sprawdzić moim zdaniem :66_thermometer_face: . Są jakieś bezpłatne strony ponoć, ale moim zdaniem niewiele to warte. O ile motocykl był serwisowany w serwisie Ducati, to jest jakaś szansa, że ma historię, więc może przy  okazji przeglądu "pozakupowego" warto w serwisie zapytać, co i jak z tym motocyklem było robione. Dałeś w dziale skradzione, hmmm, aż takie podejrzenia masz?! 

Edytowano przez Asty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Sorry, że nie odpisywałem. Problem był taki że rama była malowana I sprzedawca nie potrafił powiedzieć czemu. Jeden ze spawow wyglądał nieciekawie ale to może tylko pęcherzyki powstałe przy malowaniu. Dodatkowo na nowym lakierze jeszcze raz nabity był VIN. Koniec końców właśnie oddałem ten motor spowrotem a sprzedawca nie robił żadnych problemów, rejestrację też można odkręcić. Nie wiedziałem gdzie wrzucić ten temat, nie byłem pewien tego numeru VIN więc wrzuciłem w tym dziale, jak niewłaściwie to przepraszam. Teraz szukam innego monstera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.