Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
LucjanoR

Monster 696 / 2008 jaka kierownica poza fsbryczną

Polecane posty

Ktoś montował bądź wie jaka kierownica podejdzie do 696. Rizoma, baracuda, lsl, bądź inne - interesuje mnie konkretny model ( numer kiery i wymiary mile widziane ) najlepiej Alu i czarna. Czy jest konieczna zmiana półek i dłuższych przewodów ham. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba proste jak będziesz mocował kierownice o innej średnicy i profilu gięcie to coś jeszcze będzie trzeba zmienić. Np.mostki , przewody. Tanie rozwiązanie -obecna dać do anody. A najtańsze to dać dziecku i flamastrem pomaluje.;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, picek napisał:

To chyba proste jak będziesz mocował kierownice o innej średnicy i profilu gięcie to coś jeszcze będzie trzeba zmienić. Np.mostki , przewody. Tanie rozwiązanie -obecna dać do anody. A najtańsze to dać dziecku i flamastrem pomaluje.;-p

A nie było tak,że w oryginale M696 miał stalową chromowaną? Mogę się mylić ;)

Wracając do meritum... Polecam K-Maxx'a. Trochę kosztuje ale warta ceny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K-Maxx - poproszę konkretny model. Np rizoma ma MA001b i MA 005b- pierwsza wyższa druga niższa - jak bede w sklepie to popytam o różne modele. Dodam ze oryginał jest sfatygowany i nie wchodzi w rachubę żadna reanimacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam kierownice Dyna Racing z Inter carsu za 130zł  aluminium anodowane 28/22 dostępne (czarna,czerwona, złota i srebrna)  jest szersza niż oryginał i wyższa. Ale mi pasuje. Przewody i mostki musiałem kupić nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.