herni 9 Posted February 5, 2020 Sprzedam centralną stopkę do multistrada DS 620,1000,1100. Stopka jest nowa na wzór oryginału. Wszystko jest w komplecie i pasuje idealnie. Wysyłka jest w cenie. Cena:450zł Share this post Link to post Share on other sites
IsleyMusic 0 Posted February 12, 2020 Jestem zainteresowany tym stanowiskiem. Wyślesz do Stanów Zjednoczonych? Ile o to pytasz? Share this post Link to post Share on other sites
picek 38 Posted February 17, 2020 A jak wygląda zamknięta? Share this post Link to post Share on other sites
herni 9 Posted February 17, 2020 Dnia 12.02.2020 o 20:10, IsleyMusic napisał: Jestem zainteresowany tym stanowiskiem. Wyślesz do Stanów Zjednoczonych? Ile o to pytasz? oczywiście. Przesyłka 150 dolców Share this post Link to post Share on other sites
IsleyMusic 0 Posted February 17, 2020 Dobrze. Ile więc łącznie z wysyłką do Nowego Jorku w USA? Share this post Link to post Share on other sites
herni 9 Posted March 8, 2020 Jest jeszcze kilka dostępnych. Share this post Link to post Share on other sites
TasiaK 0 Posted July 21, 2020 Hejka! Są jeszcze? :) Share this post Link to post Share on other sites
herni 9 Posted July 21, 2020 Hejka! Są jeszcze? :)Tak, jest jeszcze kilkaWysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka Share this post Link to post Share on other sites
herni 9 Posted November 6, 2020 (edited) Centralki są dostępne. Edited November 6, 2020 by herni 1 Nikolay reacted to this Share this post Link to post Share on other sites
herni 9 Posted May 2, 2021 1 Groszek reacted to this Share this post Link to post Share on other sites
herni 9 Posted May 2, 2021 1 Groszek reacted to this Share this post Link to post Share on other sites
herni 9 Posted May 2, 2021 1 Groszek reacted to this Share this post Link to post Share on other sites
Groszek 8 Posted May 5, 2021 śliczne te Multisie :) Share this post Link to post Share on other sites
Juber 0 Posted August 24, 2021 Czy są jeszcze na sprzedaż? Wysyłam Ci prywatną wiadomość Share this post Link to post Share on other sites
RogerM 0 Posted September 9, 2021 Hello, do you still have a central stand? I'd like to have one for my Multi 1100s in Barcelona. Thanks! Share this post Link to post Share on other sites