Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Jjash

Multistrada 1000 ds - dane serwisowe

Polecane posty

Tak sobie gmeram i gmeram w tym moim moto, a że sam sobie serwisuję samochody że stajni Fiata, czyli lancie i alfe romeo, bo sprzęt posiadam, to wpadłem na pomysł że może sobie to samo zrobię z mts. No i mam sprzęt, oprogramowanie, wszystko zrobić teoretycznie można, ale trafiłem na coś co nie daje mi spokoju.

Czy interwał serwisowy jest ustawiony na stałe multistradzie czy można go modyfikować? Bo wykasować ikonkę przeglądu to nie problem. W lanciach i alfie, interwał przeglądów mogę dowolnie modyfikować. Jeśli chce robić co 10tys km to taki wpisuje w oprogramowanie i wrzucam do ECU. W mts nie widzę takiej możliwości.

Zatem? I jeśli ta wartość jest wpisana na stałe, ile wynosi ten interwał? 5tys km? 10tys?

Probowalem dotrzeć do tego w dokumentacji technicznej, ale jakoś nie zobaczyłem.

Będę wdzięczny za info.

 

BTW. Jest jakas grupa ducati w Wielkopolsce?

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą to groszowe różnice ale u mnie jest co 10 tys i raczej jest ustawione na sztywno, aczkolwiek elektronika Lavetti Menelli jest fajna do grzebania i chętnie przyjmuje modyfikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JPDiag jako program i kabel kkl viaken którym serwisuje swoją czteronożną włoszczyznę. Ustawienie na "silnik" i bangla.
Program mam z licencją i łączy się bez problemu. Niektórych funkcji nie za bardzo mogę zrozumieć, ale połączenie jest.
Sam program, przynajmniej jak dla mnie, nie jest tak intuicyjny jak multiecuscan z włoszczyzny, ale idzie ogarnąć.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, matekboss napisał:

Będą to groszowe różnice ale u mnie jest co 10 tys i raczej jest ustawione na sztywno, aczkolwiek elektronika Lavetti Menelli jest fajna do grzebania i chętnie przyjmuje modyfikacje.

Hehe dziwię się ze tego nie znałeś, tego zwrotu używają chyba wszyscy którzy mieli przynajmniej przez 5 minut kontakt z włoską myślą techniczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w dokumentacji że interwał przeglądów jest ustawiony na sztywno. Na 10tys km. I wszystkie przeglądy są wielokrotnością 10tys.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.