Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Karuk

Katalog MTS 1260

Polecane posty

Cześć,

Zmieniłem koncepcję i bojąc się kupić Multi 2010-2015 podjąłem decyzję żeby wziąć w Leasing względnie nową 1260.  
Zależy mi na V2, nie chcę V4 - dlatego też 1260 i tutaj moje pytanie, czy ma ktoś może katalog z ofertą dla tego modelu.
Chciałbym wiedzieć co było w standardzie a co można było wziąć w opcji (np. halogeny, korek paliwa). 
Choć i tak moją decyzję najbardziej motywuje posiadania gwarancji. ;)

Pozdr,
Piotr
 

Edytowano przez Karuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Karuk napisał:

Cześć,

Zmieniłem koncepcję i bojąc się kupić Multi 2010-2015 podjąłem decyzję żeby wziąć w Leasing względnie nową 1260.  
Zależy mi na V2, nie chcę V4 - dlatego też 1260 i tutaj moje pytanie, czy ma ktoś może katalog z ofertą dla tego modelu.
Chciałbym wiedzieć co było w standardzie a co można było wziąć w opcji (np. halogeny, korek paliwa). 
Choć i tak moją decyzję najbardziej motywuje posiadania gwarancji. ;)

Pozdr,
Piotr
 

Pogladowo to możesz skonfigurować w/w motocykl jako nowy i bedziesz miał 3 pakiety do wyboru + dodatki, tj. pakiet Urban, Touring i Enduro ( elektronicznie czy elektrycznie raczej sterowany korek wlewu paliwa, to dodatek extra) Jeżeli chcesz zakupić, przejąć leasing MTS 1260 - moim zdaniem lepiej w wersji S, to szukaj takiego, który będzie spełniał twoje wymagania.  Tutaj przykładowe ogłoszenie kolegi z naszej grupy wszak dotyczy wersji enduro:
https://www.otomoto.pl/oferta/ducati-multistrada-ducati-multistrada-enduro-turing-1260-polski-salon-550km-przebieg-ID6E6JLD.html?fbclid=IwAR0XHTTt1y8wMjrjRYhvwEBHpw6pKEGfd8aXW-oX76-R8JSi6gXQYHoe9lw
P.S. Jak przejrzysz ogłoszenie, to w zdjęciach masz ceny pakietów do w/w motocykl podane.

 

 

Edytowano przez Asty
Zbyt mało informacji podałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. 

Tak chcę tylko Skę,
i właśnie bawiłem się konfiguratorem dla 950 i V4 i powiem szczerze, że zaskoczyło mnie ile pierdół można dokupić - więc to chyba jest trudniejsze niż mi się wydawało.
Liczyłem bardziej na katalog w stylu samochodów gdzie jest napisane co dla danej opcji jest w standardzie a co w opcji - ale chyba nic takiego nie znajdę.

Myślę, że już mniej więcej wiem co i jak, choć różnice między Touring a grand tour też nie są do końca jasne - poza rozmiarem kufrów (chyba).

Widzę, że to nie jest takie proste jak mi się wydawało, choć teraz przeglądam instrukcję do 1260 z 2020r i pewne elementy wyspoażenia właśnie tam są wymienione (jak urban, touring itp)

Edytowano przez Karuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.