Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

krzychu79

Użytkownik
 • Content count

  45
 • Joined

 • Last visited

About krzychu79

 • Rank
  Ducatista Newbie

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  Gliwice
 • Płeć
 • Motocykl
  s2r800, s2r1000, sf1098

Recent Profile Visitors

411 profile views
 1. Czy ktoś oglądał to S4r ?

  Cześć, no oryginał to to nie jest bo nawet licznik ma z innego (wersji s4rs) wiec przebieg nieznany i teraz jeżeli licznik był wymieniany no to w 99% z wiadomego powodu, bak też malowany był więc trzeba by go dobrze obejrzeć. Ale z drugiej strony cena wyjściowa nie jest zła i jeszcze pewnie coś do urwania, moto doinwestowany w karbonowe dodatki wiec może i warto. Zależy czego oczekujesz czy pełnej oryginalności, potwierdzonego przebiegu, bezwypadkowości - wtedy ten egzemplarz odpuść, czy może patrzysz na w ten sposób że motocykl ma już swoje lata i pewnie jest po jakichś przejściach ale jeżeli będzie techniczne ok to jesteś w stanie to zaakceptować i nie zamierzasz trzymać go w salonie tylko cieszyć się jazdą - wtedy warto obejrzeć. Na pewno trzeba dobrze sprawdzić motocykl pod kątem ewentualnych napraw powypadkowych. Pozdrawiam
 2. Kupie Ducati Sport Classic

  Cześć, no to już jest traktowane jako egzemplarz bardziej kolekcjonerski nic użytkowy więc jest trudno i będzie tylko trudniej - niestety.
 3. Kupię Monster 696

  No raczej tak. A szukasz konkretnie tego modelu czy inne też wchodzą w grę? Jak co mam monster s2r 800 z 2007 i z całą ramą! Jak będziesz zainteresowany to pisz na priv.
 4. Kupię Monster 696

  No to trochę dziwna sprawa, spróbuj do nich napisać żeby wytłumaczyli dlaczego są tylko dwa wpisy.
 5. Kupię Monster 696

  Opony to fabryka do monsterów dawała pirelli ale tu nie jestem na 100% pewien. Ale jeżeli motocykl jest z Anagli to prosta sprawa poproś o VIN, angielski numer rejestracyjny i chyba rok produkcji wszystko jest w dowodzie który jest do motocykla. Następnie wchodzisz na stronkę poniżej i sprawdzasz oryginalność przebiegu oraz wszystkie przeglądy jakie motocykl miał (czy przeszedł czy nie, czy były jakieś usterki). https://www.gov.uk/check-mot-history Powodzenia!
 6. Kupię Monster 696

  Dokładnie przy takim przebiegu obie powinny być oryginalne. Jak oglądam ten motocykl to kojarzę sztukę która też była z Rzeszowa, też czarna i z przebiegiem coś ponad 30 tyś nie wiem czy to ten sam ale pamiętam że tamten dość długo wisiał w ogłoszeniach i jak dobrze pamiętam był sprowadzony z Kanady spróbuj podpytać o pochodzenie.
 7. S2 vs. S2R vs. S4 vs. S4R zbiór informacji

  Według mnie to tak: - potwierdzony przebieg - historia serwisowa - bezwypadkowość No i sprawdź co kiedy było robione (bo jak się okaże że oponki, tarcze, rozrząd i zawory, łańcuch się powoli kończy) to zaraz dołożysz 5 tyś do interesu. Jeżeli chodzi o wypadkowość to najważniejsze rama, zawieszenie przednie, wahacz (to trzeba dokładnie obejrzeć) . Elementy po których można coś poznać to podnóżki, wydech, ograniczniki skrętu, lagi, półki, dekle po obu stronach silnika, no i jazda próbna i sprawdzenie czy motocykl nie kładzie się na którąś stronę. Po zdjęciach które są pod aukcją niczego dziwnego za bardzo nie widać, oczywiście wydech, lusterka, pokrywa sprzęgła, manetki zmienione, tylne podnóżki zdjęte - to zawsze budzi pewne wątpliwości ale nie musi o niczym świadczyć - wiele osób doposaża te motocykle w rożne akcesoria. Pozdrawiam i kibicuję w zakupie motocykla
 8. S2 vs. S2R vs. S4 vs. S4R zbiór informacji

  Nie, jest wystawiony na sprzedajemy. https://sprzedajemy.pl/ducati-monster-s2r-800-super-stan-gliwice-2-6bea9f-nr61041671
 9. S2 vs. S2R vs. S4 vs. S4R zbiór informacji

  Jak jesteś ze śląska to zapraszam do Gliwic!
 10. S2 vs. S2R vs. S4 vs. S4R zbiór informacji

  Zawieszeniowo s2r i s4r to samo, s2r 800 inne zawieszenie bez regulacji przód, jest jeszcze s4rs (bardziej wypasiona wersja s4r) na zawieszeniu ohlinsa. Jeżeli chodzi o typowe usterki to nie doradzę, natomiast tak jak wspominałem s2r jest bardziej niezawodnym silnikiem i tańszym w eksploatacji zarówno w wersji 800 jak i 1000.
 11. S2 vs. S2R vs. S4 vs. S4R zbiór informacji

  Cześć, najważniejszą różnicą jest silnik. S2r - dwu zaworowy chłodzony powietrzem, s4, s4r - czterozaworowy chłodzony cieczą. Jeżeli chodzi o wymiany to wszystkie będą podobne, dokładne wymiary i wagi znajdziesz wszędzie. s2r na pewno jest lżejsze za względu na prostszy silnik i brak chodzenia wodnego no i prostsze (czytaj tańsze w serwisowaniu) no i według opinie serwisantów trwalsze. S4 i s4r to natomiast silnik ze sportowych superbików 916 lub 996 wiec moce odpowiednio większe> Mniejszych różnic na pewno znajdzie się dużo więcej ale to co podałem to tak w skrócie najważniejsze z nich. A i jeżeli chodzi o s2r to była też 800 z silnikiem z mokrym sprzęgłem jak ktoś nie lubi klekotu suchego sprzęgła.
 12. Poszukiwany Monster 620

  Cześć, jeżeli jesteś zainteresowany mam s2r 800 na sprzedaż, niby to samo tylko że silniczek mocniejszy. Jeżeli będziesz zainteresowany to zapraszam na priv.
 13. Wczoraj wykręciłem cylinderek sprzęgła aby dodać podkładki zgodnie z sugestią ale zastanawiam się bo pod cylinderkiem jest zielony oring który uszczelnia się dociskając do obudowy silnika i jeżeli podłoże podkładki to ten oring nie będzie już uszczelniał - czy tam może być?
 14. Ducgal nie wiem czy dobrze zrozumiałem, podkładki podkładam pomiędzy cylinderek a korpus silnika, cylinderek jest przykręcony na trzy śruby czyli pod te trzy śruby daje podkładkę a tym samym odsuwam cylinderek od popychacz czy tak?
 15. Cześć, ducgal a czy to bezpieczne nie narobię czegoś?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.