Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

desmoto

DUCATI GTL 500 (78r)

Polecane posty

Witam i w odpowiedzi na wezwanie prezętuję GTL 500...przynajmniej to co z niego zostało..przywiozłem go w tamtym roku (była tylko goła rama i silnik).Udało mi się już pozbierać trochę gratów do kupy i wkrótce ruszy budowa "bobera" pełną parą :idea:

post-1147-1366037476,264_thumb.jpg

post-1147-1366037476,3585_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak! Masz GTL-a :)

Szkoda tylko, że tak mało z oryginału zostało :( ... ale przynajmniej nie szkoda przerabiać ;)

Powodzenia w pracach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ducat61 a pokaż co masz? Każdy klasyk jest fajny, trzeba tylko trochę serca i pracy włożyć...

Jak masz Pantaha, to najlepiej zrobić oryginał, lub przerobić w sposób umożliwiający powrót do oryginału...

Pantah 500- moje pierwsze zauroczenie/przejażdżki dawno temu za granicą, właśnie też na nieco przerobionym, ale nie pociętym...

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ducat61 a pokaż co masz? Każdy klasyk jest fajny, trzeba tylko trochę serca i pracy włożyć...

Jak masz Pantaha, to najlepiej zrobić oryginał, lub przerobić w sposób umożliwiający powrót do oryginału...

Pantah 500- moje pierwsze zauroczenie/przejażdżki dawno temu za granicą, właśnie też na nieco przerobionym, ale nie pociętym...

Pozdr. J-999

 

o to samo chciałem prosić, pokaż nam tego staruszka, pozdrawiam miłośników klasyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.