Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
krl

MH 900E Realna wartość

Polecane posty

Oczywiśice, wycenił ten motocykl na 28 tyś euro.

 

lekka przesada, może nie chciał sprzedać i podał cenę zaporową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Byłem przekonany że oferta którą złożyłem jest uczciwą i realną ofertą ale według właściciela jest zdecydowanie zbyt niska, krótko mówiąc pomyliłem się o 10tyś eur.

 

Ładny poślizg....

Powodzenia w poszukiwaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boa    0

Panowie wiecie jak to jest... żona kazała mu sprzedać, a gość nie chce, więc wystawia z taką ceną, cały czas motocyklem jeździ, a żonie mówi:

-"Widzisz, mówiłem Ci, że lepiej sprzedać całą Twoją biżuterię, bo tej padaki nikt nie chce za pół darmo wziąć"

 

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krl    0

Nie ma tego złego....... kupię więc od kumpla z Włoch STF-a którego ocenił jako zdecydowanie zły zakup a dla mnie będzie idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Kara byłaby adekwatna do przewinienia. Z drugiej strony ileż tu możliwości działania. Gdyby był do sprzedania za rok lub dwa na pewno stanął bym na głowie żeby go mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiedziałem tego wątku wcześniej, fajnie że znalazł się ktoś kto chce nabyć MH 900 EVOLUZIONE. Mogę trochę podyskutować na ten temat bo jestem szczęśliwym posiadaczem tej maszyny i dla mnie jest bezwartościowa, a co mówić za 10 lat.

Na tą chwilę faktycznie można na portalach znaleźć różne maszyny MH900 w dziwnych cenach. Dodatki to nie wszytko w MH 900 , mój też ma różne akcesoria jak np wydechy: Staintune Exhausts, clips od Ferracci, mam go właśnie w Carbon Dream body Kit i ta wersja faktycznie kładzie ludzi na kolana.

Co do tej maszyny to chyba najlepiej kupić surową a potem dostosować do swoich potrzeb, tak jak inni piszą na wątku nie zawsze w tym przypadku dodatki dodają uroku.

Co do części do niej, to są już prawie nieosiągalne, to co pasuje to mechanika np od M900 lub 900ss. Owiewki itp to tylko okazjonalnie na ebay zazwyczaj uszkodzone i parę rzeczy nowych (od delerów są jeszcze dostępne).

Jak są jakieś pytania szczegółowe to służę pomocą.

Pozdrawiam wszystkich

PS> Czy ktoś jeszcze kojarzy jakieś MH w Polsce i jego właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swego czasu ktos miał mh900 z "test bike 3" na tabliczce, potem stał wystwiony w komisie w BolDorze za 45000pln i nie mógł sie sprzedać.W końcu chyba poszedł w Polskę o ile mnie pamięc nie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy został w Polsce ?

Jeśli za 45000 był to mega przyzwoita cena jak na tą zabawkę.

Chyba że był jakiś trafiony.

Zobaczymy może się ktoś odezwie jeszcze w tej kwestii....

dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.