Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pokaż swojego Monstera

Polecane posty

Zakupiony pod koniec ubiegłego roku od jednego z forumowiczów :) W tamtym tygodniu zaczął sezon

tF0hqcr.jpg

Edytowano przez sDelg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiony pod koniec ubiegłego roku od jednego z forumowiczów :) W tamtym tygodniu zaczął sezon

tF0hqcr.jpg

Piękny, wygląda jak nowy. Jaki ma przebieg ?

 

Czy ja widzę najlepszy dla tego modelu pełen układ wydechowy od ARROW  :) ? Będziesz odpalał alarmy w autach  :).

Edytowano przez Trident

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękny, wygląda jak nowy. Jaki ma przebieg ?

 

Czy ja widzę najlepszy dla tego modelu pełen układ wydechowy od ARROW  :) ? Będziesz odpalał alarmy w autach  :).

Wyświetlacz pokazuje ~ 16k km.

Taaaak full arrow exhaust system muszę przyznać że już szukam db killerów a wszystkie samochody w korkach od razu się rozjeżdżają, autentycznie ;D

 

Prawdę mówiąc to mój pierwszy motocykl i już po tygodniu jeżdżenia czuję że trochę potrwa jego nauka :P

 

Edytowano przez sDelg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już szukam db killerów

 

Nie kupuj Arrowa-jeden DB killer ponad 50 jurkow. W sieci znajdziesz rysunki i za piwo zrobisz z kilku rurek-dzialaja dosc dobrze, ale naprawde cicho nie bedzie. W kazdym razie spelniaja normy-z pewnym marginesem bledu  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A motocykle mocujemy do przyczepy pasami za kierownicę:-)

Wysłane z Nokii 3310

A bzdur to byś nie wypisywał.

 

Potwierdzam, piękny okaz jak się wydaje po wstępnych oględzinach i przetoczeniu się po placu przed serwisem ;-)

Edytowano przez musieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z dwóch zawodowych przewodników motocykli. Jeden wiózł mi moto z Warszawy do Tbilisi ca 3000 tys w jedna stronę, drugi do Malagi, dystans tez podobny. W obu przypadkach wszystkie motocykle były mocowane za kierownice, nic nie ciekło, niektórzy pedanci wkładali plastikowe banki pomiędzy przednie koło a błotnik (Enduro) by ucisk na zawieszeniu był mniejszy. Sam tak wiozłem do Czarnogóry, w tym roku tez zamocuje za kierownice w drodze do Macedonii, chyba ze poradzicie coś lepszego?

 

 

Wysłane z Nokii 3310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym roku tez zamocuje za kierownice w drodze do Macedonii, chyba ze poradzicie coś lepszego?

 

radzimy mocować za części nieresorowane :)

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowano przez sacrosaint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co chłopakowi udowadniać, jak chcę to spokojnie może mocować za kierunkowskazy czy lusterka ;-). Ja widać możliwości jest dużo niech każdy wybiera to co mu odpowiada.

Edytowano przez miki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dali byś cie sobie siana z hejtem. zamocował, jak zamocował, na [desmo] drążyć temat. dowiózł szczęśliwie z tego co czytam i następnym razem się nauczy. nikt nie wie wszystkiego. ...więc na tym chyba warto skończyć...  monsterek piękny ! wydech, najlepszy możliwy, w mojej opinii lepszy niż termis (pod względem brzmienia of course) 

Edytowano przez mioo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje Ducati Monster 620 i.e. po przemalowaniu czeka go teraz obcięcie ogona ;)

 

attachicon.gifIMG_0156.jpg

 

Przemyśl jeszcze jak bardzo chcesz ciąć. Sam miałem krótki, faktem super to wygląda, ale poszukaj informacji na temat krótkich ogonów tj półki za siedzeniem. Inaczej w każdy deszcz będziesz miał ślaczek na plecach (ja sie zasłaniałem plecakiem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, słyszałem o tym i liczę się z tym, mam tylko nadzieje ze nie będzie dużo takich podróży w deszczu. A krótki wyglada naprawdę super a ten ogon to średnie rozwiązanie ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.