Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pokaż swojego Monstera

Polecane posty

13432158_1071595712925819_53212653081290

 

Mój Monster już w domu. Przejechałem około 100km i dla mnie takie motocykle to kompleta nowość. Sprzęgło, które działa zupełnie inaczej niż w moim poprzednich motocyklach, wibracje i genialny dźwięk. Ten motocykl daje ogromną frajdę z jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13432158_1071595712925819_53212653081290

 

Mój Monster już w domu. Przejechałem około 100km i dla mnie takie motocykle to kompleta nowość. Sprzęgło, które działa zupełnie inaczej niż w moim poprzednich motocyklach, wibracje i genialny dźwięk. Ten motocykl daje ogromną frajdę z jazdy.

mioo ma takie wydechy:D i strzelają jak stara jankeska dubeltówka:P coś chyba ma tam popsute:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie strzelają. Zdziwiło mnie to bo w SV1000 waliły jak z armaty. Ponoć w tym Monsterze nie strzela z wydechów bo on ma pod siedzeniem PowerCommandera 3, który steruje odpowiednio dawką paliwa.

 

Co do sprzedaży, to na razie nie sprzedaje. Dajcie mi się nacieszyć troche Monsterem. Ale nie mówię, że po sezonie nie będę szukał jakiegoś turystyka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mioo ma takie wydechy:D i strzelają jak stara jankeska dubeltówka:P coś chyba ma tam popsute:P

Polecam remap u Cinka-nie strzelaja i zap.....ja  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buell   
Gość buell

W Kartodrom Bydgoszcz

 

post-90268-0-81007000-1467579647_thumb.jpg

Edytowano przez buell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje są na niższym ramieniu i prawe lusterko robi za ozdobę :)  dodając gazu nic w nim nie widzę....  lewe jest ok :)

wyglądają dużo lepiej i o dziwo dają radę ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowe lusterka i przednie kierunkowskazy + owiewka z włoch :)  malowana proszkowo i nieco kolor odbiega od mojego malowania, ale muszę jeszcze w słońcu porównać

nowy-przod1.jpg

 

nowy-przod2.jpg

Edytowano przez Redjasper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar sam robić i nawet wykonałem szablon z kartonu, ale wszedłem na ebay w celu znalezienia jakiejś carbonowej, starej owiewki performance do docięcia i znalazłem to http://www.ebay.pl/itm/Splendido-Cupolino-Ducati-Monster-fino-a-08-Cafe-Racer-/281920588241?hash=item41a3c6c9d1:m:mxH9S2JQtFo2o5pyVQFgxkQ

 

Prawdopodobnie dokładnie taką samą widziałem na WDW na jednym monsterze i wtedy mi się mega spodobała. Na zdjęciach u sprzedawcy mocno odstaje od zegarów i miałem wątpliwości, ale ktoś wrzucił jakieś ogłoszenie monstera na sprzedaż z dokładnie tą owiewką i na zdjęciach było widać, że owiewka bardzo ładnie leży za zegarami - więc zaryzykowałem.

 

Mocowana na 4 śruby, gdzie dwie górne opierają się o zegary, czyli czym krótsze tym bliżej zegarów będzie owiewka.

 

Malowana proszkowo, gdzie do Twojego masz wybór czarny mat bądź połysk i powinno być super. Moja czerwona nieco różni się kolorem od mojego malowania, ale w tej chwili nie będę przemalowywał.

 

to owiewka sobierobiona czy jakis aftermarket ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli to pytanie do mnie, to w jednym z postów wkleiłem link do aukcji i jak najbardziej masz do wyboru taką owiewkę w macie bądź połysku w czerni - malowana proszkowo - ja doklejałem sobie pasy i uwierz, widać nieco różnicę w czerwieni

 

Sądzę, że tobie, jakiego czarnego byś nie wybrał, lepiej będzie pasowało :)

Czarny mat jest w oryginale? Niby u mnie by pasował, ale w Twoim malowaniu wygląda zdecydowanie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.