Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

rolin

Klucz do regulacji napięcia łańcucha

Polecane posty

Przeszukując nieskończone zasoby internetu trafiłem na ciekawe rozwiązanie kwestii obsługi naciągu łańcucha. Za jednym zamachem kręcimy piastą w lewo i prawo bez przekładania narzędzi. Postanowiłem też wystrugać sobie taki klucz i powiem, że nawet pasuje :razz:   Na razie to tylko szablon a docelowo klucz będzie wycięty z grubszej blachy nierdzewnej. Jak by znalazło się kilku, kilkunastu, kilkuset :mrgreen: chętnych to mogę skalkulować jakąś cenę i przygotować takich więcej. Klucz na pewno pasuje do Multistrady , przypuszczam że będzie również pasował do innych modeli.

post-89507-0-49074400-1425326374_thumb.jpg

post-89507-0-80050900-1425326381_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może tak klucz z logo klubu, albo wypalanym modelem np.mts,848,monster itp... 

To by musiały być trzy różne klucze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy, pierwsze klucze będę miał prawdopodobnie pod koniec przyszłego tygodnia, logo nie będzie ale i tak będą ładne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wyciąłem kilka takich kluczy, zostały mi jeszcze trzy szt. (w ocynku) jeśli komuś pasuje to mogę je oddać po 50zł + wys.post-88179-0-36669700-1427799895_thumb.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wyciąłem kilka takich kluczy, zostały mi jeszcze trzy szt. (w ocynku) jeśli komuś pasuje to mogę je oddać po 50zł + wys.attachicon.gifDSCN6070_01.JPG

Odezę się na priv

Edytowano przez TomTom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.