Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

eurokonto24

Multistrada 1200 2012 problem z immobilizerem

Polecane posty

Witam. Wymieniłem ostatnio baterię w kluczyku i od pewnego czasu mam problem z uruchomieniem motocykla. Zapłon załącza się dopiero gdy zbliżę kluczyk do zegarów. Wcześniej wystarczyło, że był w kieszeni. Czy po wymianie baterii trzeba przeprowadzić jakąś procedurę? Odłączałem już akumulator, odpalałem za pomocą Pinu oraz z czerwonego kluczyka nic nie pomaga. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem może być trywialny, tzn. dotyczyć wymienionej baterii. Ja mam MTS 1200S na wyłączność i też wymieniałem baterię, jednak zakupiłem dedykowaną. Jednak warto jest się przywitać a potem pisać i pytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Asty pisze - albo bateria "nie teges" , albo uszkodziłeś "wzmacniacz" w pilocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest dziwna bo przy 1 odpaleniu nie ma możliwości by nie wyjmować kluczyka. Po przejechaniu kilku kilo i postoju zdarza się, że łapie od razu albo po 3 4 przesunięciu przełącznika. A tak poza tematem po 3 latach użytkowania odkryłem że po przytrzymaniu przycisku od klaksonu na postoju zapalają się postojuwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... bo nie jest problemem firma która wyprodukowała baterię, a czas ile dana bateria leżała na półce zanim trafiła do użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.