Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
lkrencik

Nowe klamki, sety, zbiorniczki itp - made in china :)

Polecane posty

witam

 

z racji ze juz kilka rzeczy kupilem do swojego ducata z chin i jestem zadowolona, a nadszedł czas na nowe zakupy dla Ducatka, postanowilem zalozyc ten topic

 

zamierzam kupic klamki, cena 100$ plus przesylka

klamki takie jak w obrazku ponizej, roczna gwarancja, anodowane, łamane

jeżeli ktoś byłby zainteresowany klamkami, setami zbiorniczkami, czy czymkolwiek innym niech pisze tutaj lub na [email protected] a ja sie dowiem o cenę i mozliwosci znizek czy darmowaprzesylke

mi sie nie zdażyło jeszcze eby cos weszlo na cło wiec pewnie i teraz sie uda

post-357-1366036366,776_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się będę pisał na pewno na jakieś szpargały, ale to pewnie dopiero bliżej wiosny. Najpierw musi kasa z ubezpieczenia czy odszkodowania spłynąć, a wiadomo będzie to nie prędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A tu namiary do sprzedawcy, który pokazywał mi klamkę złotą po miesiącu użytkowania. Letko się odbarwiła była. Gościu złożył reklamację u producenta, ale nie znam finału. Można do niego podjechać przy okazji wizyty w Ducati Warszawa, jest w odległości rzutu japońskim rozrusznikiem montowanym we włoskim motocyklu.

http://allegro.pl/klamki-racing-ducati- ... 14624.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do odbarwien anodowanych przedmiotó, to anoda zawsze z czasem zmieni kolor jak bedzie duzo stała na słońcu - mam docisk TSS był ogniscie czerwony. ustawialem moto jego stroną do słońca - zupełnie nie myslac o tym. przez całe wakacje tak stał. teraz mam piekny rózowy docisk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do odbarwien anodowanych przedmiotó, to anoda zawsze z czasem zmieni kolor jak bedzie duzo stała na słońcu

 

Ty no nie dorabiaj teorii do własnej potrzeby :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi ze tak nie jest

jak chcesz to daj swoje sety tss - sa chyba anodowane z tego co kojarze

jeden polozymy na sloncu na powiedzmy 2 tyg po 8h a drugi w cieniu niech lezy w garazu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TSS ma bardzo słabą jakość jeśli chodzi o anodowanie, i - mimo, że do Czechów nic nie mam - generalnie nie należy do wysokiej półki cenowo-jakościowej. Więc bardzo Cię proszę, nie wkładaj do jednego worka wszystkiego co anodowane, i nie mierz miarą jakości TSSa pozostałych produktów. Jak chcesz to położę coś z rizomy albo innej wysokiej jakościowo firmy na słońcu i tak może sobie leżeć do oporu, i uwierz mi na słowo - nie odbarwi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się kłócił Darku

jak coś jest duuuuzo tańsze to zazwyczaj jest też duuuuuzo gorsze

ja w tym sezonie polamalem juz 4 klamki wiec jakbym polamal rizome za 750 to bym sie zaplakal, a chinol za 150?? da sie przezyc

wole te 600 odlozyc do skarbonki na antyhopa lub na paliwo i wjazd na tor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E no, nie przesadzaj - Twoje sety nie są takie ostatnie, a jednak kosztowały "grosze" w porównaniu do markowych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie właśnie co do setów do mojej 1098 to jest cos sexownego..... bo mi sie girki omykaja ........ no i nie wypada na tor pojechać z seryjnymi bo to nie trendy i fo-pa i fog(-ó-)le surviwal wiwre nie pozwala itp... :D :D :lol: :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co sie tam nawinie w sieci. Złoto , srebro, carbon,Tytan i wszystkie inne szlachetne kolory czyli najlepiej czerń.... :D Oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze na chwile obecna szukamy setow do 999 i 1098 - jaki kolor itd

To jest bliskie ideału:post-48-1366036374,7732_thumb.jpg mimo, że nie mam złotego zęba ani kajdany na szyi.

 

Chociaż nie wiem, czy ten dizajn:

http://cgi.ebay.pl/Fusrastenanlage-Valt ... 3a5e6562c1 nie będzie lepszy. W końcu motocykl włoski nie rosyjski :mrgreen:

 

Kolor złoty, czarny, byle nie różowy- nie pasuje mi do oczu. Poproś chińską dwunastolatkę niech da jakieś fotki- tylko setów, nie swoje :idea: - coś na pewno dopasujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj je macałem i za taką kasę to aż grzech nie kupić ;)

Carry, ktoś ze SP miał problemik ze średnicą otworu w K6, czy problem został wyeliminowany ?? Jak tak to się piszę przy następnej partii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z odbarwieniem złotych klamek? Gościu z Wawy, który sprzedaje takie same miał to reklamować u skośnego producenta- obiecali poprawę jakości :roll:

 

Dalej w temacie setów- znalazłem ideał:

post-48-1366036374,9691_thumb.jpg

Carry- możesz pokazać Chińczykom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.