Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

JB80

Użytkownik
 • Content count

  106
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About JB80

 • Rank
  Ducatista Junior
 • Birthday 08/05/80

Inne

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  Warszawa
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Motocykl
  S4RS + Japonia

Recent Profile Visitors

775 profile views
 1. Monster z M-BIKE

  Cześć, Trochę mam za daleko, żeby podjechać i obejrzeć.. Korespondencyjnie: Jak na tak mały przebieg nie podoba mi się kolektor. Sprawdziłbym przedni błotnik bo nie wiem czy to klejenie, przebarwienia czy kiepskiej jakości zdjęcie. Do tego ślad po kleju od tankpad'a, też warto obejrzeć. Mało kto zrywa bez powodu. A poza tym klasyka do weryfikacji od strony technicznej, jak przy każdych oględzinach :) Udanych łowów. Pzdr, JB
 2. Husqvarna TE410 dla chętnych na offroad

  I odjechał w siną dal, także nieaktualne.
 3. Husqvarna TE410 dla chętnych na offroad

  Pewnie, że mam. Karta pojazdu, dowód rejestracyjny, faktura zakupu. Chyba nawet jakaś średnio regularnie wypełniana książka serwisowa.
 4. Cześć, Ze względu na przeprowadzkę od dłuższego czasu nie mam blisko siebie żadnych fajnych miejscówek offroadowych, a jeździć tym sprzętem po asfalcie to jakaś kara ;) niby się da ale szkoda opon a i przyjemność średnia. A zatem: oddam w dobre ręce za niewielką gratyfikacją finansową motocykl Husqvarna TE410 z 2000r. Zarejestrowany, można śmigać po drogach publicznych jeśli ktoś ma taką fantazję. Zalety: - to czołg :) wjedzie prawie wszędzie - duża, wygodna jak na ten rodzaj sprzętu, tania w użytkowaniu - bez zbędnej elektryki, odpalana z kopa, nie ma się co zepsuć w tym zakresie - po przeglądzie i wymianie opony w 2019 praktycznie nie zdejmowałem jej ze stojaka - sezon nigdy się nie kończy :) nawet jak sypnie śniegiem Wady: - skoro odpalana z kopa, trzeba się czasem namęczyć - stoi już dość długo, ostatnio porządnie jeździłem na niej w 2017, także odpalanie bywa męczące, więc pewnie do regulacji gaźniki i do wymiany płyny Generalnie mi sprawiała sporo frajdy, także polecam. Ogłoszenia na portalach jeszcze nie wystawiałem, DesmoMomaniacy mają pierwszeństwo. Także jeśli ktoś chciałby pobawić się w offroad za nieduże pieniądze, cena wywoławcza dla forumowicza 4 tys. Do odbioru i oględzin w Warszawie. Pzdr, JB
 5. Ducati 696 - prędkość wskazywana a GPS

  230 na 696? :-) że Ci tyłka nie zwiało
 6. Aprilia Caponord 1200 Travel Pack

  a co Ty się tak wyzbywasz garażu
 7. Błąd FUEL - monster 696

  Jasne. Przyczyna usterki - uszkodzony czujnik poziomu paliwa. Wymieniony - po kilkuset kilometrach znów wróciło. Okazało się, że zaśniedziała gdzieś elektryka po drodze. Przeczyszczone i od tamtego momentu już ładnie.
 8. Rury ramy. Stare monstery

  Ja mogę sprawdzić S4RS z 2008 ale to chyba Tobie nie pomoże
 9. Podobne wspomnienia. Zwłaszcza przy zbyt niskich obrotach i przyspieszaniu. Generalnie 696 trzeba dobrze wyczuć na niskich obrotach, żeby nie szarpał. Da się ale trzeba umieć :)
 10. Ducati 848

  Się chwal ze zdjęciami a nie takie: czujnik potrzebny
 11. Termignoni do S4r

  ja podobnie :)
 12. Termignoni do S4r

  https://www.olx.pl/oferta/tlumik-tlumiki-wydech-termignoni-ducati-monster-s4r-db-kiler-CID5-IDzxtgl.html
 13. Lt snyder

  To przy odświeżeniu wątku, również uprzejmie poproszę jeśli jest taka możliwość
 14. Pochwal się swoim Streetfighterem.

  a który lepiej jeździ? :)
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.